Apartment Management System - en to nl_NL translation catalogue (1111 entries)

en:  (Allotted)
nl_NL:  (toegewezen)

en:  Unit
nl_NL:  Eenheid

en:  Unit
nl_NL:  Eenheid

en: (Occupied)
nl_NL: (Bezet)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nl_NL: (gefilterd uit _MAX_ totale inzendingen)

en: 12/31/2017
nl_NL: 31-12-2017

en: : activate to sort column ascending
nl_NL: : activeren om kolom oplopend te sorteren

en: : activate to sort column descending
nl_NL: : activeren om kolom aflopend te sorteren

en: A/C Holder Name
nl_NL: Naam airco-houder

en: Access Right
nl_NL: Toegangs rechten

en: Access Rights
nl_NL: Toegangsrechten

en: Account Holder Name
nl_NL: Naam rekeninghouder

en: Account Information
nl_NL: Account Informatie

en: Account No
nl_NL: Account nummer

en: Account Number
nl_NL: Rekeningnummer

en: Account Type
nl_NL: account type

en: Accountant Access Right
nl_NL: Toegangsrecht accountant

en: Accountant Deleted Successfully.
nl_NL: Accountant succesvol verwijderd.

en: Accountant Information
nl_NL: Boekhoudkundige informatie

en: Accountant Inserted Successfully.
nl_NL: Accountant met succes ingevoegd.

en: Accountant Updated Successfully.
nl_NL: Accountant succesvol geüpdatet.

en: Accountant deleted successfully
nl_NL: Accountant succesvol verwijderd

en: Accountant inserted successfully.
nl_NL: Accountant succesvol ingevoerd.

en: Accountant updated successfully.
nl_NL: Accountant succesvol bijgewerkt.

en: Accounts
nl_NL: rekeningen

en: Action
nl_NL: Actie

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Suggestion
nl_NL: Actieve suggestie

en: Activity For Facility Booking
nl_NL: Activiteit voor het boeken van faciliteiten

en: Activity Name
nl_NL: Naam activiteit

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Accountant
nl_NL: Accountant toevoegen

en: Add Activity
nl_NL: Activiteit toevoegen

en: Add Activity For Facility Booking
nl_NL: Activiteit toevoegen voor boeking van faciliteiten

en: Add Asset
nl_NL: Activa toevoegen

en: Add Assets
nl_NL: Activa toevoegen

en: Add Assets Category
nl_NL: Activacategorie toevoegen

en: Add Assign Slot
nl_NL: Sleuf toewijzen

en: Add Booking Facility
nl_NL: Boekingsfaciliteit toevoegen

en: Add Building
nl_NL: Gebouw toevoegen

en: Add Building Category
nl_NL: Gebouwcategorie toevoegen

en: Add Category
nl_NL: categorie toevoegen

en: Add Charges
nl_NL: Kosten toevoegen

en: Add Charges Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor kosten toevoegen

en: Add Charges Template
nl_NL: Sjabloon voor toeslagen toevoegen

en: Add Charges Types
nl_NL: Voeg toeslagen toe

en: Add Complaint
nl_NL: Klacht toevoegen

en: Add Complaint Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor klacht toevoegen

en: Add Complaint For Admin
nl_NL: Klacht toevoegen voor beheerder

en: Add Complaint For Admin Email Template
nl_NL: Klacht toevoegen voor e-mailsjabloon voor beheerders

en: Add Complaint Template
nl_NL: Klachtsjabloon toevoegen

en: Add Compound
nl_NL: Verbinding toevoegen

en: Add Designation
nl_NL: Aanduiding toevoegen

en: Add Document
nl_NL: Document toevoegen

en: Add Event
nl_NL: Voeg evenement toe

en: Add Event Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor evenement toevoegen

en: Add Event Template
nl_NL: Evenementsjabloon toevoegen

en: Add Expense
nl_NL: Kosten toevoegen

en: Add Expense Types
nl_NL: Onkostentypen toevoegen

en: Add Facility
nl_NL: Faciliteit toevoegen

en: Add Gatekeeper
nl_NL: Poortwachter toevoegen

en: Add Image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Add Income
nl_NL: Voeg inkomen toe

en: Add Inventory
nl_NL: Voorraad toevoegen

en: Add Inventory Unit Category
nl_NL: Voorraadeenheidcategorie toevoegen

en: Add Invoice
nl_NL: Factuur toevoegen

en: Add Member
nl_NL: Lid toevoegen

en: Add Message
nl_NL: Bericht toevoegen

en: Add More Entry
nl_NL: Voeg meer invoer toe

en: Add More Gate
nl_NL: Voeg meer poort toe

en: Add More Unit
nl_NL: Voeg meer eenheid toe

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Add New FAQ
nl_NL: Nieuwe veelgestelde vragen toevoegen

en: Add New Photo Gallery
nl_NL: Nieuwe fotogalerij toevoegen

en: Add New Rules
nl_NL: Nieuwe regels toevoegen

en: Add Notice
nl_NL: Kennisgeving toevoegen

en: Add Notice Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor kennisgeving toevoegen

en: Add Notice Template
nl_NL: Berichtsjabloon toevoegen

en: Add Or Remove
nl_NL: Toevoegen of verwijderen

en: Add Other User In system Template
nl_NL: Andere gebruiker toevoegen in systeemsjabloon

en: Add Payment
nl_NL: Betaling toevoegen

en: Add Residential Unit
nl_NL: Wooneenheid toevoegen

en: Add Rule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Add Service
nl_NL: Dienst toevoegen

en: Add Slot
nl_NL: Sleuf toevoegen

en: Add Staff Category
nl_NL: Personeelscategorie toevoegen

en: Add Staff Check-In
nl_NL: Personeel inchecken toevoegen

en: Add Staff Checkin
nl_NL: Personeelscheck-in toevoegen

en: Add Staff Member
nl_NL: Medewerker toevoegen

en: Add Tax
nl_NL: Belasting toevoegen

en: Add Types
nl_NL: Typen toevoegen

en: Add Unit Category
nl_NL: Eenheidscategorie toevoegen

en: Add Visitor Request
nl_NL: Bezoekerverzoek toevoegen

en: Add visit Reason
nl_NL: Bezoekreden toevoegen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address Information
nl_NL: adres informatie

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: All
nl_NL: Allemaal

en: All Accountants
nl_NL: Alle accountants

en: All Committee Member
nl_NL: Alle commissieleden

en: All FAQ
nl_NL: Alle veelgestelde vragen

en: All Gatekeeper
nl_NL: Alle poortwachters

en: All Member
nl_NL: Alle leden

en: All Members
nl_NL: Alle leden

en: All Staff Member
nl_NL: Alle medewerkers

en: All User
nl_NL: Alle gebruikers

en: All Users
nl_NL: Alle gebruikers

en: Allotted
nl_NL: Toegewezen

en: Allotted Start to End Date
nl_NL: Toegewezen begin- tot einddatum

en: Allow Member To Multiple Units
nl_NL: Sta lid toe aan meerdere eenheden

en: Allow booking for multiple days
nl_NL: Boeking voor meerdere dagen toestaan

en: Already booking this facility Between this date.
nl_NL: Boekt deze faciliteit al tussen deze datum.

en: Already booking this facility Between this time.
nl_NL: Boekt deze faciliteit al Tussen deze tijd.

en: Alt . Mobile Number
nl_NL: Alt. Mobiel nummer

en: Alt Mobile Number
nl_NL: Alt mobiel nummer

en: Amount
nl_NL: Hoeveelheid

en: Amount After Discount
nl_NL: Bedrag na korting

en: Amount Charge
nl_NL: Bedrag kosten

en: Announcement
nl_NL: Aankondiging

en: Apartment Address
nl_NL: Adres appartement

en: Apartment Logo
nl_NL: Appartement Logo

en: Apartment Management
nl_NL: Appartement Beheer

en: Apartment Management System
nl_NL: Appartementbeheersysteem

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
nl_NL: Appartementbeheersysteem voor WordPress-plug-in is de ideale manier om complete huisvestings- of buurtonderhoudstaken te beheren. Het heeft verschillende gebruikersrollen zoals Admin, Resident-leden, Gatekeeper en Accountant Users.

en: Apartment Name
nl_NL: Naam appartement

en: Apartment Number
nl_NL: Appartement nummer

en: Apartment Type
nl_NL: Appartement Type

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Approved Facility Template
nl_NL: Goedgekeurde faciliteitssjabloon

en: Approved Visitor Request Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor goedgekeurde bezoekersaanvraag

en: Approved Visitor Request Template
nl_NL: Goedgekeurd bezoekersverzoeksjabloon

en: Apr
nl_NL: april

en: April
nl_NL: april

en: Are you sure want to delete this record?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze record wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this record?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze record wilt verwijderen?

en: Asset
nl_NL: Bezit

en: Asset Category
nl_NL: Activacategorie

en: Asset Cost
nl_NL: Activakosten

en: Asset Details
nl_NL: Itemdetails

en: Asset Information
nl_NL: Activa-informatie

en: Asset List
nl_NL: Activalijst

en: Asset Name
nl_NL: Naam item

en: Asset No
nl_NL: Activa nr

en: Asset No.
nl_NL: Activa nr.

en: Asset Number
nl_NL: Activanummer

en: Asset inserted successfully
nl_NL: Item met succes ingevoegd

en: Asset updated successfully.
nl_NL: Item is geüpdatet.

en: Asset/ Inventory Tracker
nl_NL: Activa-/voorraadtracker

en: Assets
nl_NL: Activa

en: Assets & Inventory
nl_NL: Activa en inventaris

en: Assets / Inventory Tracker
nl_NL: Activa / Inventaris Tracker

en: Assets Category
nl_NL: Activa categorie

en: Assign Gate
nl_NL: Poort toewijzen

en: Assign Parking Slot Template
nl_NL: Sjabloon voor parkeervakken toewijzen

en: Assign Slot
nl_NL: Slot toewijzen

en: Assign Slot Details
nl_NL: Slotdetails toewijzen

en: Assign Slot Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon aan slot toewijzen

en: Assign Slot Information
nl_NL: Slotinformatie toewijzen

en: Assign Slot Link
nl_NL: Slotlink toewijzen

en: Assigned Gate
nl_NL: Toegewezen poort

en: Aug
nl_NL: augustus

en: August
nl_NL: augustus

en: Australian Dollar
nl_NL: Australische dollar

en: Available
nl_NL: Verkrijgbaar

en: Back to wp-admin
nl_NL: Terug naar wp-admin

en: Badge ID
nl_NL: Badge-ID

en: Bank Details
nl_NL: Bankgegevens

en: Bank Name
nl_NL: Banknaam

en: Bank Transfer
nl_NL: Overschrijving

en: Bill Date
nl_NL: Factuurdatum

en: Billing Period
nl_NL: Factureringsperiode

en: Book For
nl_NL: Boek voor

en: Book For Activity
nl_NL: Boek voor activiteit

en: Booked
nl_NL: Geboekt

en: Booked User Name
nl_NL: Geboekte gebruikersnaam

en: Booking Charge
nl_NL: Boekingskosten

en: Booking Charges
nl_NL: Boekingskosten

en: Booking Date
nl_NL: Boekingsdatum

en: Booking Facilities
nl_NL: Boekingsfaciliteiten

en: Booking Facility
nl_NL: Boekingsfaciliteit

en: Booking Facility Details
nl_NL: Details boekingsfaciliteit

en: Booking For From Date
nl_NL: Boeking voor vanaf datum

en: Booking For From Time
nl_NL: Boeking Voor Van Tijd

en: Booking For To Date
nl_NL: Boeking voor tot op heden

en: Booking For To Time
nl_NL: Boeking voor tot tijd

en: Booking Status
nl_NL: Boekingsstatus

en: Booking date
nl_NL: Boekingsdatum

en: Brazilian Real
nl_NL: Braziliaanse Real

en: Building
nl_NL: Gebouw

en: Building Block
nl_NL: Bouwsteen

en: Building By Unit
nl_NL: Gebouw per eenheid

en: Building Category
nl_NL: Gebouw categorie

en: Building Information
nl_NL: Bouwinformatie

en: Building Member
nl_NL: Bouwend lid

en: Building Name
nl_NL: naam van het gebouw

en: Building Name
nl_NL: naam van het gebouw

en: Building Units settings
nl_NL: Instellingen voor gebouweenheden

en: Building/Group
nl_NL: Gebouw/Groep

en: By Date
nl_NL: Op datum

en: By Hour
nl_NL: Per uur

en: COMPOUND:
nl_NL: VERBINDING:

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Canadian Dollar
nl_NL: Canadese dollar

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Card
nl_NL: Kaart

en: Care Taker
nl_NL: Verzorger

en: Cash
nl_NL: Contant geld

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category Name
nl_NL: categorie naam

en: Category:
nl_NL: Categorie:

en: Charge Calculate By
nl_NL: Kosten Bereken door

en: Charge Calculate By
nl_NL: Kosten Bereken door

en: Charge Deleted successfully.
nl_NL: Opladen succesvol verwijderd

en: Charge End Date
nl_NL: Einddatum opladen

en: Charge Per
nl_NL: Laad per

en: Charge Period
nl_NL: Oplaadperiode

en: Charge Saved successfully.
nl_NL: Kosten succesvol opgeslagen

en: Charge Start Date
nl_NL: Startdatum opladen

en: Charge Type
nl_NL: Oplaadtype:

en: Charge Updated successfully.
nl_NL: Opladen Met succes bijgewerkt.

en: Charges
nl_NL: Kosten

en: Charges Amount
nl_NL: Kosten Bedrag

en: Charges Entry Label
nl_NL: Invoerlabel voor kosten

en: Charges Information
nl_NL: Informatie over kosten

en: Charges Name
nl_NL: Naam kosten:

en: Charges Payment
nl_NL: Kosten Betaling

en: Charges Types
nl_NL: Typen kosten

en: Charges type
nl_NL: Type kosten

en: Check In Date
nl_NL: Check-in datum

en: Check In Time
nl_NL: Check-in tijd

en: Check Out
nl_NL: Uitchecken

en: Check Out Time
nl_NL: Check-uit tijd

en: Check in Time
nl_NL: Check in tijd

en: Check-In
nl_NL: Check in

en: Check-In Date
nl_NL: Check-in datum

en: Check-In Time
nl_NL: Inchecktijd

en: Check-Out
nl_NL: Uitchecken

en: Check-Out Time
nl_NL: Check-uit tijd

en: Checked Out successfully
nl_NL: Succesvol uitgecheckt

en: Checkin
nl_NL: Check in

en: Checkout
nl_NL: Uitchecken

en: Cheque
nl_NL: Controleren

en: Choose Gate
nl_NL: Kies poort

en: City
nl_NL: Stad

en: Close
nl_NL: Dichtbij

en: Close Complaint
nl_NL: Klacht sluiten

en: Close Maintenance Request
nl_NL: Onderhoudsaanvraag sluiten

en: Close Request
nl_NL: Verzoek sluiten

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Commercial
nl_NL: Reclame

en: Commercial Unit
nl_NL: Commerciële eenheid

en: Commitee Member
nl_NL: Comitélid

en: Committee Member
nl_NL: Commissie lid

en: Committee Members
nl_NL: Commissieleden

en: Complaint
nl_NL: Klacht

en: Complaint By
nl_NL: Klacht door

en: Complaint Deleted Successfully.
nl_NL: Klacht succesvol verwijderd.

en: Complaint Description
nl_NL: Klacht Beschrijving:

en: Complaint Details
nl_NL: Klachtdetails

en: Complaint From
nl_NL: Klacht van

en: Complaint Information
nl_NL: Klachtinformatie

en: Complaint Link
nl_NL: Klachtenlink

en: Complaint Nature
nl_NL: Klacht Natuur

en: Complaint Status
nl_NL: Klachtstatus

en: Complaint Title
nl_NL: Titel klacht

en: Complaint Updated Successfully.
nl_NL: Klacht succesvol bijgewerkt.

en: Complaint deleted successfully
nl_NL: Klacht succesvol verwijderd

en: Complaint inserted successfully
nl_NL: Klacht succesvol ingevoegd

en: Complaint inserted successfully.
nl_NL: Klacht succesvol ingevoegd.

en: Complaint updated successfully.
nl_NL: Klacht is bijgewerkt.

en: Complaints
nl_NL: Klachten

en: Compose
nl_NL: Componeren

en: Compound
nl_NL: Verbinding

en: Compound Details
nl_NL: Samengestelde details

en: Compound Units
nl_NL: Samengestelde eenheden

en: Confirm Password
nl_NL: bevestig wachtwoord

en: Contact Name
nl_NL: contactnaam

en: Corporate ID
nl_NL: Bedrijfs-ID

en: Count
nl_NL: Graaf

en: Country
nl_NL: Land

en: Country Code
nl_NL: Landcode

en: Created By
nl_NL: Gemaakt door

en: Created By:
nl_NL: Gemaakt door:

en: Created Date
nl_NL: Aanmaakdatum

en: Current Password
nl_NL: huidig wachtwoord

en: Current Password & New Password should not match.
nl_NL: Huidig wachtwoord en nieuw wachtwoord mogen niet overeenkomen.

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische kroon

en: Danish Krone
nl_NL: Deense kroon

en: Dashboard Card setting For Accountant
nl_NL: Dashboardkaartinstelling voor accountant

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
nl_NL: Dashboardkaartinstelling Voor Poortwachter

en: Dashboard Card setting For Members
nl_NL: Dashboardkaartinstelling Voor leden

en: Dashboard Card setting For Staff Members
nl_NL: Dashboardkaartinstelling Voor medewerkers

en: Datatable
nl_NL: Data tafel

en: Datatable Header Settings
nl_NL: Koptekstinstellingen voor gegevenstabel

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date :
nl_NL: Datum :

en: Date :
nl_NL: Datum :

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Date Type
nl_NL: Datumtype

en: Date of Birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Date of birth
nl_NL: Geboortedatum

en: Deactive Suggestion
nl_NL: Deactieve suggestie

en: Dec
nl_NL: december

en: December 12, 2017
nl_NL: 12 december 2017

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Selected
nl_NL: Verwijder geselecteerde

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Designation
nl_NL: Aanduiding

en: Designation Name
nl_NL: Benaming Naam:

en: Discount Amount
nl_NL: Korting hoeveelheid

en: Discount Amount :
nl_NL: Korting hoeveelheid :

en: Do you really want to delete this record?
nl_NL: Wilt u deze record echt verwijderen?

en: Do you want to add penalty?
nl_NL: Wil je een boete toevoegen?

en: Document Deleted Successfully.
nl_NL: Document succesvol verwijderd.

en: Document Information
nl_NL: Documentinformatie

en: Document Inserted Successfully.
nl_NL: Document succesvol ingevoegd.

en: Document Submitted Date
nl_NL: Datum ingediend document

en: Document Title
nl_NL: Document titel

en: Document Updated Successfully.
nl_NL: Document succesvol bijgewerkt.

en: Document deleted successfully
nl_NL: Document succesvol verwijderd

en: Document inserted successfully
nl_NL: Document met succes ingevoegd

en: Document updated successfully.
nl_NL: Document succesvol bijgewerkt.

en: Documents
nl_NL: Documenten

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Due Amount
nl_NL: Te betalen bedrag

en: Due Amount :
nl_NL: Te betalen bedrag :

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Accountant
nl_NL: Bewerk accountant

en: Edit Asset
nl_NL: Activa bewerken

en: Edit Assets
nl_NL: Activa bewerken

en: Edit Assign Slot
nl_NL: Toewijzingssleuf bewerken

en: Edit Booking Facility
nl_NL: Boekingsfaciliteit bewerken

en: Edit Charges
nl_NL: Kosten bewerken

en: Edit Complaint
nl_NL: Klacht bewerken

en: Edit Document
nl_NL: Document bewerken

en: Edit Event
nl_NL: Evenement bewerken

en: Edit Expense
nl_NL: Uitgave bewerken

en: Edit FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen bewerken

en: Edit Facility
nl_NL: Faciliteit bewerken

en: Edit Gatekeeper
nl_NL: Poortwachter bewerken

en: Edit Inventory
nl_NL: Voorraad bewerken

en: Edit Member
nl_NL: Bewerk lid

en: Edit Notice
nl_NL: Bericht bewerken

en: Edit Photo Gallery
nl_NL: Fotogalerij bewerken

en: Edit Residential Unit
nl_NL: Wooneenheid bewerken

en: Edit Rule
nl_NL: Regel bewerken

en: Edit Rules
nl_NL: Regels bewerken

en: Edit Service
nl_NL: Dienst bewerken

en: Edit Slot
nl_NL: Bewerk slot

en: Edit Staff Check-In
nl_NL: Personeelscheck-in bewerken

en: Edit Staff Checkin
nl_NL: Personeelscheck-in bewerken

en: Edit Staff Member
nl_NL: Bewerk medewerker

en: Edit Tax
nl_NL: Belasting bewerken

en: Edit Visitor Request
nl_NL: Bezoekersverzoek bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Already in use
nl_NL: Email is al in gebruik

en: Email ID
nl_NL: E-mail identiteit

en: Email Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Email Template
nl_NL: Email sjabloon

en: Email Templates
nl_NL: E-mailsjablonen

en: Email Updated successfully
nl_NL: E-mail succesvol bijgewerkt

en: Email id Already Exist.
nl_NL: E-mail-ID bestaat al.

en: Email is not valid
nl_NL: E-mail is niet geldig

en: Emailid Already Exist.
nl_NL: E-mailadres bestaat al.

en: Employee
nl_NL: Medewerker

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Charges
nl_NL: Kosten inschakelen

en: Enable Mail Notifications
nl_NL: E-mailmeldingen inschakelen

en: Enable Sandbox
nl_NL: Sandbox inschakelen

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: End Time should be greater than Start Time
nl_NL: De eindtijd moet groter zijn dan de begintijd

en: End Time*
nl_NL: Eindtijd*

en: Enter New password.
nl_NL: Voer Nieuw wachtwoord in.

en: Enter correct current password.
nl_NL: Voer het juiste huidige wachtwoord in.

en: Enter email subject
nl_NL: Voer e-mailonderwerp in

en: Entry
nl_NL: binnenkomst

en: Envato License key
nl_NL: Envato-licentiesleutel

en: Event
nl_NL: Evenement

en: Event Approved successfully.
nl_NL: Evenement succesvol goedgekeurd.

en: Event Description
nl_NL: beschrijving van het evenement

en: Event Detail
nl_NL: Evenementdetails

en: Event Details
nl_NL: Evenement Details

en: Event End Date
nl_NL: Einddatum evenement

en: Event End Time
nl_NL: Eindtijd evenement

en: Event Information
nl_NL: Evenementinformatie

en: Event Link
nl_NL: Evenement link

en: Event Start Date
nl_NL: Startdatum evenement

en: Event Start Time
nl_NL: Starttijd evenement

en: Event Title
nl_NL: Titel van het evenement

en: Event deleted successfully
nl_NL: Evenement succesvol verwijderd

en: Event inserted successfully
nl_NL: Evenement succesvol ingevoegd

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
nl_NL: Gebeurtenis succesvol ingevoegd, maar weergegeven na goedkeuring door beheerder

en: Event inserted successfully.
nl_NL: Lid succesvol ingevoegd.

en: Event updated successfully.
nl_NL: Evenement geüpdatet.

en: Expense
nl_NL: Kosten

en: Expense Deleted successfully.
nl_NL: Uitgave succesvol verwijderd.

en: Expense Entries
nl_NL: Onkostenposten

en: Expense Information
nl_NL: Onkosteninformatie

en: Expense List
nl_NL: Onkosten lijst

en: Expense Report
nl_NL: Onkostennota

en: Expense Report By Month
nl_NL: Onkostenrapport per maand

en: Expense Saved successfully.
nl_NL: Uitgave succesvol opgeslagen

en: Expense Type
nl_NL: Onkostensoort

en: Expense Types
nl_NL: Onkostensoorten

en: Expense Updated successfully.
nl_NL: Uitgave succesvol geüpdatet.

en: Expense type
nl_NL: Onkostensoort

en: Export CSV
nl_NL: CSV exporteren

en: Facilities
nl_NL: Faciliteiten

en: Facility
nl_NL: Faciliteit

en: Facility Approved Email Template
nl_NL: Door faciliteit goedgekeurde e-mailsjabloon

en: Facility Booking
nl_NL: Faciliteit Boeking

en: Facility Booking Approved Successfully.
nl_NL: Faciliteit Boeking met succes goedgekeurd.

en: Facility Booking Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor het boeken van faciliteiten

en: Facility Booking Successfully.
nl_NL: Faciliteit Boeking succesvol.

en: Facility Booking Template For Admin
nl_NL: Faciliteit boekingssjabloon voor beheerder

en: Facility Booking Template For Member
nl_NL: Faciliteit boekingssjabloon voor leden

en: Facility Booking Updated Successfully.
nl_NL: Faciliteit boeking succesvol bijgewerkt.

en: Facility Booking Updated successfully
nl_NL: Faciliteit Boeking succesvol bijgewerkt

en: Facility Booking successfully
nl_NL: Faciliteit Boeking succesvol

en: Facility Charge
nl_NL: Faciliteit kosten

en: Facility Deleted Successfully.
nl_NL: Faciliteit succesvol verwijderd.

en: Facility Details
nl_NL: Faciliteit Details

en: Facility Information
nl_NL: Faciliteit Informatie

en: Facility Inserted Successfully.
nl_NL: Faciliteit succesvol ingevoegd.

en: Facility Link
nl_NL: Faciliteit Link

en: Facility Name
nl_NL: Faciliteitsnaam

en: Facility Updated Successfully.
nl_NL: Faciliteit succesvol bijgewerkt.

en: Facility deleted successfully
nl_NL: Faciliteit succesvol verwijderd

en: Facility inserted successfully
nl_NL: Faciliteit succesvol ingevoegd

en: Facility updated successfully.
nl_NL: Faciliteit succesvol bijgewerkt.

en: Feb
nl_NL: februari

en: February
nl_NL: Februari

en: Female
nl_NL: Vrouw

en: Finance payment
nl_NL: Financiële betaling

en: Finance/Payment
nl_NL: Financiën/Betaling

en: First
nl_NL: Eerst

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Fix Charge
nl_NL: Opladen oplossen

en: Footer Description
nl_NL: Voettekst Beschrijving:

en: Footer Setting
nl_NL: Voettekstinstelling

en: For entry
nl_NL: Voor toegang

en: For exit
nl_NL: Voor uitgang

en: Four Wheeler
nl_NL: Vierwieler

en: From
nl_NL: Van

en: From (
nl_NL: Van (

en: From :
nl_NL: Van :

en: From:
nl_NL: Van:

en: Fully Paid
nl_NL: Volledig betaald

en: GATE:
nl_NL: POORT:

en: GENERAL
nl_NL: ALGEMEEN

en: GST Number
nl_NL: GST-nummer

en: GST Number / Vat Number / Tax number
nl_NL: GST-nummer / btw-nummer / belastingnummer

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Gate
nl_NL: Poort

en: Gate Name
nl_NL: Poortnaam:

en: Gate inserted successfully
nl_NL: Poort succesvol geplaatst

en: Gate updated successfully.
nl_NL: Poort is geüpdatet.

en: Gatekeeper
nl_NL: poortwachter

en: Gatekeeper Access Right
nl_NL: Toegangsrecht poortwachter

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
nl_NL: Gatekeeper succesvol verwijderd.

en: Gatekeeper Information
nl_NL: Poortwachter informatie

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
nl_NL: Poortwachter succesvol ingevoegd.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
nl_NL: Gatekeeper succesvol geüpdatet.

en: Gatekeeper deleted successfully
nl_NL: Gatekeeper succesvol verwijderd

en: Gatekeeper inserted successfully.
nl_NL: Gatekeeper is succesvol ingevoegd.

en: Gatekeeper updated successfully.
nl_NL: Gatekeeper is geüpdatet.

en: Gender
nl_NL: Geslacht

en: General Setting
nl_NL: Algemene instelling

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generate Invoice Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor facturen genereren

en: Generate Invoice Template
nl_NL: Factuursjabloon genereren

en: Go
nl_NL: Gaan

en: Grand Total :
nl_NL: Eindtotaal :

en: Graph
nl_NL: Grafiek

en: Group
nl_NL: Groep

en: Guatemalan Quetzal
nl_NL: Guatemalteekse Quetzal

en: Half Yearly
nl_NL: Halfjaarlijks

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: Hong Kong Dollar
nl_NL: Hong Kong dollar

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse forint

en: I Half
nl_NL: ik halveer

en: ID Number
nl_NL: ID nummer

en: IFSC Code
nl_NL: IFSC-code

en: II Half
nl_NL: II helft

en: INVOICE
nl_NL: FACTUUR

en: Id
nl_NL: ID kaart

en: Id Number
nl_NL: ID nummer

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
nl_NL: Als u elke maand terugkerende facturen wilt genereren tot de einddatum van de kosten. dus Schakel het selectievakje in.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image URL
nl_NL: afbeelding URL

en: Import CSV
nl_NL: CSV importeren

en: Import Data
nl_NL: Data importeren

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
nl_NL: Importeer gebruikers-CSV succesvol geüpload.

en: Inbox
nl_NL: Postvak IN

en: Income
nl_NL: Inkomen

en: Income & Expense
nl_NL: Inkomsten en uitgaven

en: Income & Expense Graph
nl_NL: Inkomsten- en uitgavengrafiek

en: Income & Expense Report
nl_NL: Inkomsten- en onkostenrapport

en: Income List
nl_NL: Inkomsten lijst

en: Income Report
nl_NL: Inkomensrapport

en: Income-Expense Report
nl_NL: Inkomsten-uitgavenrapport

en: Indian Rupee
nl_NL: Indiase roepie

en: Individual
nl_NL: Individueel

en: Indonesian rupiah
nl_NL: Indonesische roepia

en: Inventory
nl_NL: Voorraad

en: Inventory Category
nl_NL: Voorraadcategorie

en: Inventory Category Name
nl_NL: Naam inventariscategorie

en: Inventory Details
nl_NL: Voorraaddetails

en: Inventory Information
nl_NL: Voorraadinformatie

en: Inventory List
nl_NL: Inventarislijst

en: Inventory Name
nl_NL: Voorraadnaam:

en: Inventory inserted successfully
nl_NL: Voorraad succesvol ingevoegd

en: Inventory updated successfully.
nl_NL: Voorraad is bijgewerkt.

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Invoice Deleted successfully.
nl_NL: Factuur succesvol verwijderd.

en: Invoice Entries
nl_NL: Factuurgegevens

en: Invoice No
nl_NL: Factuur nr

en: Invoice No.
nl_NL: Factuur nr.

en: Invoice Number
nl_NL: Factuurnummer

en: Invoice Option
nl_NL: Factuuroptie:

en: Invoice Payment
nl_NL: Factuur betaling

en: Invoice Payment Receipt
nl_NL: Factuur Betalingsbewijs

en: Invoice Prefix
nl_NL: Factuurvoorvoegsel

en: Invoice Setting
nl_NL: Factuurinstelling

en: Invoice penalty Settings
nl_NL: Factuurboete Instellingen

en: Invoices
nl_NL: Facturen

en: Israeli New Sheqel
nl_NL: Israëlische Nieuwe Shekel

en: January
nl_NL: Januari

en: Japanese Yen
nl_NL: Japanse Yen

en: Jul
nl_NL: juli

en: July
nl_NL: juli-

en: Jun
nl_NL: juni

en: June
nl_NL: juni-

en: Kenyan shilling
nl_NL: Keniaanse shilling

en: Last
nl_NL: Laatst

en: Last 12 Months
nl_NL: Laatste 12 maanden

en: Last 3 Months
nl_NL: Laatste 3 Maanden

en: Last 6 Months
nl_NL: Laatste 6 Maanden

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Week
nl_NL: Vorige week

en: Last Year
nl_NL: Afgelopen jaar

en: Lease Agreement
nl_NL: Huurcontract

en: Licence Settings
nl_NL: Licentie-instellingen

en: License Information
nl_NL: Licentie-informatie

en: License Setting
nl_NL: Licentie instelling

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Log In
nl_NL: Log in

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Login Link
nl_NL: Inloglink

en: Login Page
nl_NL: Login pagina

en: Login Page Link
nl_NL: Link naar inlogpagina

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
nl_NL: Inloggen mislukt: je hebt een onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord ingevoerd, probeer het opnieuw.

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Mail Templates
nl_NL: E-mailsjablonen

en: Maintenance
nl_NL: Onderhoud

en: Maintenance Charges
nl_NL: Onderhoudskosten

en: Maintenance Request
nl_NL: Onderhoudsverzoek

en: Malaysian Ringgit
nl_NL: Maleisische ringgit

en: Male
nl_NL: Mannelijk

en: Manage Gate
nl_NL: Poort beheren

en: Manage Gates
nl_NL: Poorten beheren

en: Manage Gates Information
nl_NL: Gates-informatie beheren

en: Management Access Right
nl_NL: Beheer Toegangsrecht

en: Mar
nl_NL: maart

en: March
nl_NL: Maart

en: Max. 160 Character
nl_NL: Maximaal 160 karakter

en: May
nl_NL: Kunnen

en: Measurement
nl_NL: Meting

en: Measurement Charge
nl_NL: Meting lading

en: Member
nl_NL: Lid

en: Member Access Right
nl_NL: Toegangsrecht voor leden

en: Member Active Successfully
nl_NL: Lid succesvol actief

en: Member Approval
nl_NL: Goedkeuring door leden

en: Member Approval Setting
nl_NL: Instelling voor goedkeuring door leden

en: Member Approved by Admin Template
nl_NL: Lid goedgekeurd door beheerderssjabloon

en: Member Become committee Template
nl_NL: Lid Word commissie Sjabloon

en: Member Become from committee member
nl_NL: Lid Word van commissielid

en: Member By Building
nl_NL: Lid door te bouwen

en: Member By Building Report
nl_NL: Lid per gebouwrapport

en: Member Category
nl_NL: Categorie leden

en: Member Category Name
nl_NL: Categorienaam lid

en: Member Deleted Successfully.
nl_NL: Lid succesvol verwijderd.

en: Member Details
nl_NL: Gegevens lid

en: Member History
nl_NL: Ledengeschiedenis

en: Member ID Proof-1
nl_NL: Lid ID-bewijs-1

en: Member Image
nl_NL: Afbeelding van lid

en: Member Information
nl_NL: Ledeninformatie

en: Member Inserted Successfully.
nl_NL: Lid succesvol ingevoegd.

en: Member Name
nl_NL: Naam lid:

en: Member Registration
nl_NL: Ledenregistratie

en: Member Removed from committee member
nl_NL: Lid Verwijderd uit commissielid

en: Member Type
nl_NL: Type lid

en: Member Updated Successfully.
nl_NL: Lid succesvol geüpdatet.

en: Member in Building
nl_NL: Lid in gebouw

en: Member inserted successfully
nl_NL: Lid succesvol ingevoegd

en: Member updated successfully.
nl_NL: Lid succesvol geüpdatet.

en: Members
nl_NL: Leden

en: Members By Building
nl_NL: Leden per gebouw

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message Comment
nl_NL: Bericht Opmerking

en: Message Content
nl_NL: Berichtinhoud

en: Message Details
nl_NL: berichtdetails

en: Message For
nl_NL: Bericht voor

en: Message From
nl_NL: Bericht van

en: Message Link
nl_NL: Berichtlink

en: Message Received Template
nl_NL: Sjabloon voor bericht ontvangen

en: Message Sent Successfully!
nl_NL: Bericht succesvol verzonden!

en: Message To
nl_NL: Bericht naar

en: Message deleted successfully
nl_NL: Bericht succesvol verwijderd

en: Message sent successfully
nl_NL: Bericht succesvol verzonden

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: Middle Name
nl_NL: Midden-naam

en: Mobile No.
nl_NL: Mobiel Nee.

en: Mobile Number
nl_NL: Mobiel nummer

en: Month
nl_NL: Maand

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Must be enter percentage value like 5
nl_NL: Moet een percentagewaarde zijn zoals 5

en: My Profile
nl_NL: Mijn profiel

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name & Email ID
nl_NL: Naam & e-mail-ID

en: Name Of Admin
nl_NL: Naam van beheerder

en: Name Of Apartment
nl_NL: Naam van appartement

en: Name Of Receiver
nl_NL: Naam van ontvanger:

en: Name Of Sender
nl_NL: Naam van de afzender

en: Name of Member
nl_NL: Naam van lid

en: Nature
nl_NL: Natuur

en: Nature:
nl_NL: Natuur:

en: Net Profit
nl_NL: Netto winst

en: Net Profit/Loss
nl_NL: Nettowinst (verlies

en: Net Profite
nl_NL: Netto winst

en: New Password
nl_NL: nieuw paswoord

en: New Zealand Dollar
nl_NL: Nieuw-Zeelandse dollar

en: New password and Confirm password does not match.
nl_NL: Nieuw wachtwoord en Wachtwoord bevestigen komen niet overeen.

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Nigerian Naira
nl_NL: Nigeriaanse Naira

en: No
nl_NL: Nee

en: No Any Gates.
nl_NL: Geen poorten.

en: No Document
nl_NL: Geen document

en: No FAQ found
nl_NL: Geen veelgestelde vragen gevonden

en: No FAQ found in Trash
nl_NL: Geen FAQ gevonden in Prullenbak

en: No Photo Gallery found
nl_NL: Geen fotogalerij gevonden

en: No Photo Gallery found in Trash
nl_NL: Geen fotogalerij gevonden in Prullenbak

en: No Records Found !
nl_NL: Geen verslagen gevonden !

en: No data available in table
nl_NL: Geen data beschikbaar in de tabel

en: No matching records found
nl_NL: Geen overeenkomende records gevonden

en: No rules found
nl_NL: Geen regels gevonden

en: No rules found in Trash
nl_NL: Geen regels gevonden in Prullenbak

en: No.
nl_NL: Nee.

en: No. of Amount
nl_NL: Aantal bedrag

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse kroon

en: Not Approved
nl_NL: Niet goedgekeurd

en: Notes
nl_NL: Opmerkingen:

en: Notice
nl_NL: Merk op

en: Notice & Event Approved by admin
nl_NL: Kennisgeving en gebeurtenis goedgekeurd door admin

en: Notice And Event
nl_NL: Kennisgeving en evenement

en: Notice Approved successfully
nl_NL: Kennisgeving Succesvol goedgekeurd

en: Notice Category
nl_NL: Opmerking Categorie:

en: Notice Content
nl_NL: Let op Inhoud

en: Notice Details
nl_NL: Opmerking Details:

en: Notice End Date
nl_NL: Kennisgeving Einddatum

en: Notice Information
nl_NL: Kennisgeving Informatie:

en: Notice Link
nl_NL: Opmerking Link:

en: Notice Start Date
nl_NL: Kennisgeving startdatum

en: Notice Title
nl_NL: Opmerking Titel:

en: Notice Title:
nl_NL: Opmerking Titel:

en: Notice Type
nl_NL: Kennisgevingstype:

en: Notice Type:
nl_NL: Opmerking Type:

en: Notice Valid Date
nl_NL: Kennisgeving geldige datum:

en: Notice deleted successfully
nl_NL: Kennisgeving succesvol verwijderd

en: Notice inserted successfully
nl_NL: Kennisgeving succesvol ingevoegd

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
nl_NL: Kennisgeving met succes ingevoegd, maar wordt weergegeven Na goedkeuring door beheerder

en: Notice inserted successfully.
nl_NL: Kennisgeving succesvol ingevoegd.

en: Notice updated successfully.
nl_NL: Kennisgeving is bijgewerkt.

en: Notices
nl_NL: Mededelingen

en: Notification
nl_NL: Kennisgeving

en: Nov
nl_NL: november

en: November
nl_NL: november

en: Number Of Member
nl_NL: Aantal leden

en: Number Of Members By Building
nl_NL: Aantal leden per gebouw

en: Number Of Unit
nl_NL: Aantal Eenheid:

en: Occupied
nl_NL: Bezet

en: Occupied By
nl_NL: Bezet door

en: Occupied Date
nl_NL: Bezette datum

en: Occupied From Date
nl_NL: Bezet vanaf datum

en: Occupied History
nl_NL: Bezette geschiedenis

en: Occupied Information
nl_NL: Bezette informatie

en: Occupied Member Name
nl_NL: Naam bezet lid

en: Occupied To Date
nl_NL: Bezet tot op heden

en: Oct
nl_NL: okt

en: Office
nl_NL: Kantoor

en: Official Phone Number
nl_NL: Officieel telefoonnummer

en: On Hold
nl_NL: In de wacht

en: On Hold Complaint
nl_NL: Klacht in de wacht

en: On Hold Maintenance Request
nl_NL: Onderhoudsverzoek in de wacht

en: On Hold Request
nl_NL: Wachtverzoek

en: On Hold Suggestion
nl_NL: Suggestie in de wacht

en: One Member
nl_NL: Eén lid

en: One Time
nl_NL: Een keer

en: Only CSV file are allow.
nl_NL: Alleen CSV-bestanden zijn toegestaan.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
nl_NL: Alleen jpg,jpeg,png-bestand toegestaan

en: Open Complaint
nl_NL: Klacht openen

en: Open Maintenance Request
nl_NL: Onderhoudsverzoek openen

en: Open Request
nl_NL: Aanvraag openen

en: Open Suggestion
nl_NL: Suggestie openen

en: Other
nl_NL: Ander

en: Other Document
nl_NL: Ander document

en: Other Information
nl_NL: Andere informatie

en: Owner
nl_NL: Baasje

en: Owner Family
nl_NL: Eigenaar Familie

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Paid Amount
nl_NL: Betaald bedrag

en: Paid Amount :
nl_NL: Betaald bedrag :

en: Paid Invoice Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor betaalde facturen

en: Paid Invoice Template
nl_NL: Betaalde factuursjabloon

en: Parent Item:
nl_NL: Bovenliggend item:

en: Parking Management
nl_NL: Parkeerbeheer

en: Parking Manager
nl_NL: Parkeermanager

en: Partially Paid
nl_NL: Gedeeltelijk betaald

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Payment By
nl_NL: Betaling door

en: Payment Date
nl_NL: Betaaldatum

en: Payment History
nl_NL: Betaalgeschiedenis

en: Payment Link
nl_NL: Betalingslink

en: Payment Method
nl_NL: Betalingswijze

en: Payment Status
nl_NL: Betalingsstatus

en: Payment Successfully.
nl_NL: Betaling succesvol.

en: Paypal Email Id
nl_NL: Paypal e-mail-ID

en: Paypal Setting
nl_NL: Paypal-instelling

en: Penalty Charge %
nl_NL: Boete %

en: Penalty Days
nl_NL: Strafdagen

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Period
nl_NL: Periode

en: Philippine Peso
nl_NL: Filippijnse Peso

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Photo
nl_NL: Foto

en: Photo Gallery
nl_NL: Fotogallerij

en: Please Add Paid Amount.
nl_NL: Voeg het betaalde bedrag toe.

en: Please Enter the Visitor Name.
nl_NL: Vul de naam van de bezoeker in.

en: Please Enter the Visitor's Name.
nl_NL: Voer de naam van de bezoeker in.

en: Please Select Atleast One Image.
nl_NL: Selecteer ten minste één afbeelding.

en: Please Select Atleast One Record
nl_NL: Selecteer ten minste één record

en: Please Select Gate.
nl_NL: Selecteer poort.

en: Please select at least one record.
nl_NL: Selecteer ten minste één record.

en: Please select atleast one users to reply
nl_NL: Selecteer ten minste één gebruiker om te antwoorden

en: Polish Zloty
nl_NL: Poolse Zloty

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
nl_NL: Fotogallerij

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
nl_NL: Maatschappij regels

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
nl_NL: Fotogallerij

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
nl_NL: Maatschappij regels

en: Pound Sterling
nl_NL: Pond Sterling

en: Previous
nl_NL: Vorig

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: Print Detail
nl_NL: Details afdrukken

en: Print Details
nl_NL: Afdrukdetails

en: Print Payment Receipt
nl_NL: Betalingsbewijs afdrukken

en: Problems with user
nl_NL: Problemen met gebruiker

en: Processing
nl_NL: Verwerken

en: Processing...
nl_NL: Verwerken...

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Profile Updated Successfully.
nl_NL: Profiel succesvol bijgewerkt.

en: Proposal
nl_NL: Voorstel

en: Provider
nl_NL: Aanbieder

en: Purchase Date
nl_NL: aankoopdatum

en: Qualification
nl_NL: Kwalificatie

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Quarter I
nl_NL: Kwart I

en: Quarter II
nl_NL: Kwart II

en: Quarter III
nl_NL: Kwart III

en: Quarter IV
nl_NL: Kwartaal IV

en: Quarterly
nl_NL: Per kwartaal

en: Qulification
nl_NL: Kwalificatie

en: REASON FOR VISIT:
nl_NL: REDEN VAN BEZOEK:

en: Reason For Visit
nl_NL: Reden van bezoek

en: Reason Name
nl_NL: Reden Naam:

en: Receiver
nl_NL: Ontvanger

en: Record Updated Successfully.
nl_NL: Record succesvol bijgewerkt.

en: Record deleted successfully
nl_NL: Record succesvol verwijderd

en: Record inserted successfully
nl_NL: Record succesvol ingevoegd

en: Record updated successfully
nl_NL: Record succesvol bijgewerkt

en: Record updated successfully.
nl_NL: Record succesvol bijgewerkt.

en: Records Not Found
nl_NL: Records niet gevonden

en: Records not found.
nl_NL: Records niet gevonden.

en: Registration Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor registratie

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud mij

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Reply
nl_NL: Antwoord

en: Reply By :
nl_NL: Reageren door:

en: Reply By :
nl_NL: Reageren door:

en: Reply To :
nl_NL: Antwoord aan :

en: Reply To :
nl_NL: Antwoord aan :

en: Report
nl_NL: Rapport

en: Report Complaint
nl_NL: Klacht melden

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Request
nl_NL: Verzoek

en: Request deleted successfully
nl_NL: Verzoek succesvol verwijderd

en: Required form field is missing
nl_NL: Verplicht formulierveld ontbreekt

en: Residential
nl_NL: residentieel

en: Residential Unit
nl_NL: Wooneenheid

en: Residential Unit
nl_NL: Wooneenheid

en: Residential Unit Deleted Successfully.
nl_NL: Wooneenheid succesvol verwijderd

en: Residential Unit Information
nl_NL: Informatie over wooneenheden

en: Residential Unit Inserted Successfully.
nl_NL: Wooneenheid succesvol ingevoegd.

en: Residential Unit inserted successfully
nl_NL: Wooneenheid succesvol ingevoegd

en: Residential Unit updated successfully.
nl_NL: Wooneenheid succesvol bijgewerkt.

en: Resoltion
nl_NL: resolutie

en: Resolution
nl_NL: Oplossing

en: Reson For Visit
nl_NL: Reson voor bezoek

en: Rules
nl_NL: Reglement

en: SMS Text
nl_NL: SMS-tekst

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Charges
nl_NL: Bespaar kosten

en: Save Charges & Create Invoice
nl_NL: Bespaar kosten en maak een factuur

en: Save Charges & Update Invoice
nl_NL: Kosten opslaan en factuur bijwerken

en: Save Facility
nl_NL: Faciliteit opslaan

en: Save Service
nl_NL: Service opslaan

en: Save Tax
nl_NL: Belasting besparen

en: Schedule Complaint
nl_NL: Klacht inplannen

en: Schedule Maintenance Request
nl_NL: Onderhoudsverzoek inplannen

en: Schedule Request
nl_NL: Schema Verzoek

en: Schedule Suggestion
nl_NL: Schema Suggestie

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen zoeken

en: Search Photo Gallery
nl_NL: Zoeken in fotogalerij

en: Search Rules
nl_NL: Zoekregels

en: Search for Users...
nl_NL: Zoeken naar gebruikers...

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select A Facility To Book
nl_NL: Selecteer een faciliteit om te boeken

en: Select Activity
nl_NL: Selecteer activiteit

en: Select All
nl_NL: Selecteer alles

en: Select Apartment Type
nl_NL: Selecteer Appartement Type

en: Select Asset Category
nl_NL: Selecteer activacategorie

en: Select Building
nl_NL: Selecteer Gebouw

en: Select CSV File
nl_NL: Selecteer CSV-bestand

en: Select Category
nl_NL: selecteer categorie

en: Select Compound
nl_NL: Selecteer verbinding

en: Select Country
nl_NL: Selecteer land

en: Select Currency
nl_NL: selecteer valuta

en: Select Date Format
nl_NL: Selecteer Datumnotatie

en: Select Designation
nl_NL: Selecteer Benaming

en: Select Expense Type
nl_NL: Selecteer onkostensoort

en: Select Facility
nl_NL: Selecteer Faciliteit

en: Select Facility Category
nl_NL: Selecteer Faciliteitscategorie

en: Select Facility To Book
nl_NL: Selecteer faciliteit om te boeken

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Select Inventory Category
nl_NL: Selecteer voorraadcategorie

en: Select Invoice Option
nl_NL: Selecteer Factuuroptie

en: Select Login Page
nl_NL: Selecteer inlogpagina

en: Select Member
nl_NL: Selecteer lid

en: Select Member Type
nl_NL: Selecteer lidtype

en: Select Occupied By
nl_NL: Selecteer Bezet door

en: Select Profile
nl_NL: Selecteer CSV-bestand

en: Select Profile Picture
nl_NL: Selecteer profielfoto

en: Select Reason
nl_NL: Selecteer reden

en: Select Slot
nl_NL: Selecteer slot

en: Select Staff Category
nl_NL: Selecteer personeelscategorie

en: Select Staff Member
nl_NL: Selecteer Medewerker

en: Select Tax
nl_NL: Selecteer belasting

en: Select Unit
nl_NL: Selecteer Eenheid

en: Select Unit Category
nl_NL: Selecteer eenheidscategorie

en: Select Unit Name
nl_NL: Selecteer eenheidsnaam

en: Select all
nl_NL: Selecteer alles

en: Select user to reply
nl_NL: Selecteer gebruiker om te antwoorden

en: Select users to reply
nl_NL: Selecteer gebruikers om te antwoorden

en: Send
nl_NL: Versturen

en: Send Mail To Accountant
nl_NL: Stuur een e-mail naar de accountant

en: Send Mail To Gatekeeper
nl_NL: Stuur een e-mail naar de poortwachter

en: Send Mail To Member
nl_NL: Stuur een e-mail naar het lid

en: Send Mail To Staff Member
nl_NL: Stuur een e-mail naar een medewerker

en: Send Message
nl_NL: Bericht versturen

en: Send SMS
nl_NL: Verstuur sms

en: Sender
nl_NL: Afzender

en: Sender Name
nl_NL: Naam afzender

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Sep
nl_NL: september

en: September
nl_NL: september

en: Service
nl_NL: Onderhoud

en: Service Details
nl_NL: Servicedetails

en: Service Information
nl_NL: Service-informatie

en: Service Name
nl_NL: Servicenaam:

en: Service Provider
nl_NL: Dienstverlener

en: Service Provider Name
nl_NL: Naam serviceprovider

en: Service deleted successfully
nl_NL: Dienst succesvol verwijderd

en: Service inserted successfully
nl_NL: Service succesvol ingevoegd

en: Service updated successfully.
nl_NL: Service is bijgewerkt.

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Services & Facility
nl_NL: Service & Faciliteit

en: Setup Wizard
nl_NL: Installatiewizard

en: Show on calendar
nl_NL: Toon op kalender

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl_NL: 0 tot 0 van 0 items weergeven

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
nl_NL: _START_ tot _END_ van _TOTAL_ inzendingen weergeven

en: Singapore Dollar
nl_NL: Singapore dollar

en: Skills
nl_NL: Vaardigheden

en: Slot
nl_NL: Sleuf

en: Slot Assign inserted successfully
nl_NL: Sleuftoewijzing succesvol ingevoegd

en: Slot Assign updated successfully.
nl_NL: Sleuftoewijzing is geüpdatet.

en: Slot Details
nl_NL: Slotdetails

en: Slot For
nl_NL: Slot voor

en: Slot Information
nl_NL: Slotinformatie

en: Slot Name
nl_NL: Slotnaam

en: Slot Type
nl_NL: Slottype

en: Slot deleted successfully
nl_NL: Slot succesvol verwijderd

en: Slot inserted successfully
nl_NL: Sleuf succesvol ingevoegd

en: Slot updated successfully.
nl_NL: Sleuf succesvol geüpdatet.

en: Society Rules
nl_NL: Maatschappij regels

en: Society Rules List
nl_NL: Lijst met sociale regels

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
nl_NL: Sorry, alleen JPG-, JPEG-, PNG- en GIF-bestanden zijn toegestaan!.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
nl_NL: Sorry, alleen JPG-, JPEG-, PNG- en GIF-bestanden zijn toegestaan.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
nl_NL: Sorry, alleen JPG-, pdf-, docs.-, JPEG-, PNG- en GIF-bestanden zijn toegestaan

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
nl_NL: Sorry, alleen JPG-, pdf-, docs.-, JPEG-, PNG- en GIF-bestanden zijn toegestaan.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
nl_NL: Sorry, alleen JPG-, pdf-, docs.-, JPEG-, PNG- en GIF-bestanden zijn toegestaan.

en: Sorry, that username already exists!
nl_NL: Sorry, die gebruikersnaam bestaat al!

en: Sorry, the username you entered is not valid
nl_NL: Sorry, de gebruikersnaam die je hebt ingevoerd is niet geldig

en: Source
nl_NL: Bron

en: Square Feet
nl_NL: Vierkante meter

en: Square Meter
nl_NL: Vierkante meter

en: Square Yards
nl_NL: vierkante werven

en: Staff
nl_NL: Personeel

en: Staff Category
nl_NL: Personeelscategorie

en: Staff Category Name
nl_NL: Naam personeelscategorie

en: Staff Check-In
nl_NL: Personeel inchecken

en: Staff Check-In Information
nl_NL: Informatie over inchecken voor personeel

en: Staff Checkin
nl_NL: Personeel inchecken

en: Staff Checkin Details
nl_NL: Incheckgegevens personeel

en: Staff Management
nl_NL: Personeel's management

en: Staff Member
nl_NL: Personeelslid

en: Staff Member Access Right
nl_NL: Toegangsrecht medewerker

en: Staff Member Deleted Successfully.
nl_NL: Medewerker succesvol verwijderd.

en: Staff Member Information
nl_NL: Informatie personeelslid

en: Staff Member Inserted Successfully.
nl_NL: Medewerker succesvol ingevoegd.

en: Staff Member Name
nl_NL: Naam personeelslid

en: Staff Member Updated Successfully.
nl_NL: Medewerker succesvol geüpdatet.

en: Staff Member deleted successfully
nl_NL: Medewerker succesvol verwijderd

en: Staff Member inserted successfully.
nl_NL: Medewerker succesvol ingevoegd.

en: Staff Member updated successfully.
nl_NL: Medewerker is succesvol geüpdatet.

en: Staff Members
nl_NL: Personeelsleden

en: Staff Request Updated successfully
nl_NL: Personeelsverzoek succesvol bijgewerkt

en: Staff Request deleted successfully
nl_NL: Personeelsverzoek succesvol verwijderd

en: Staff Request inserted successfully
nl_NL: Personeelsverzoek succesvol ingevoegd

en: Staff member
nl_NL: Personeelslid

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Start Date To End Date
nl_NL: Begin tot einddatum

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: Start Time To End Time
nl_NL: Begin tot eindtijd

en: Start Time*
nl_NL: Starttijd*

en: Starting Year
nl_NL: Startjaar

en: State
nl_NL: Staat

en: Status
nl_NL: Toestand

en: Status :
nl_NL: Toestand :

en: Status :
nl_NL: Toestand :

en: Status:
nl_NL: Toestand:

en: Sub Total :
nl_NL: Subtotaal :

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit
nl_NL: Indienen

en: Submitted Date
nl_NL: Ingediende datum

en: Subtotal :
nl_NL: Subtotaal :

en: Suggestion
nl_NL: Suggestie

en: Support Staff
nl_NL: Ondersteunend personeel

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse kroon

en: Swift Code
nl_NL: Swift code

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwitserse frank

en: System Settings
nl_NL: Systeem instellingen

en: TAX ID
nl_NL: BTW-NUMMER

en: Taiwan New Dollar
nl_NL: Taiwanese nieuwe dollar

en: Tap on above icon to add your first Record.
nl_NL: Tik op het bovenstaande pictogram om uw eerste record toe te voegen.

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Tax Amount
nl_NL: Belastingbedrag

en: Tax Amount :
nl_NL: Belastingbedrag :

en: Tax Information
nl_NL: Belasting informatie

en: Tax Name
nl_NL: Belastingnaam:

en: Tax Title
nl_NL: Belastingtitel

en: Tax deleted successfully
nl_NL: Belasting succesvol verwijderd

en: Tax inserted successfully
nl_NL: Belasting ingevoerd

en: Tax updated successfully.
nl_NL: Belasting geüpdatet.

en: Tenant
nl_NL: Huurder

en: Tenant Family
nl_NL: Huurder familie

en: Thai Baht
nl_NL: Thaise Baht

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
nl_NL: Er lijkt een probleem te zijn, probeer het na een tijdje of neem contact met ons op via sales@dasinfomeida.com

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: This Parking Slot Allready Assigned
nl_NL: Deze parkeerplaats is al toegewezen

en: This Parking Slot Already Assigned
nl_NL: Deze parkeerplaats is al toegewezen

en: This Week
nl_NL: Deze week

en: This Year
nl_NL: Dit jaar

en: Three Wheeler
nl_NL: Driewieler

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Title
nl_NL: Titel

en: To
nl_NL: Tot

en: To (
nl_NL: Tot (

en: To :
nl_NL: Tot :

en: To:
nl_NL: Tot:

en: Today
nl_NL: Lichaam

en: Today's Visitors
nl_NL: Bezoekers van vandaag

en: Today's Visitors Chart
nl_NL: Bezoekersgrafiek van vandaag

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Amount
nl_NL: Totaalbedrag

en: Total Amount
nl_NL: Totaalbedrag

en: Total Charge
nl_NL: Totale kosten

en: Total Cost
nl_NL: Totale prijs

en: Total Expense
nl_NL: Totale uitgaven

en: Total Income
nl_NL: Totaal inkomen

en: Total Paid Amount :
nl_NL: Totaal betaald bedrag:

en: Turkish Lira
nl_NL: Turkse Lira

en: Two Wheeler
nl_NL: Twee wieler

en: Types Name
nl_NL: Typen Naam:

en: U.S. Dollar
nl_NL: US dollar

en: UNIT CATEGORY:
nl_NL: EENHEID CATEGORIE:

en: UNIT NUMBER:
nl_NL: EENHEID NUMMER:

en: Unallocated
nl_NL: Niet-toegewezen

en: Unit
nl_NL: Eenheid

en: Unit By Building
nl_NL: Eenheid per gebouw

en: Unit Category
nl_NL: Eenheidscategorie

en: Unit Category Member
nl_NL: Unit Categorie Lid

en: Unit Category Name
nl_NL: Naam van eenheidscategorie

en: Unit Documents
nl_NL: Eenheidsdocumenten

en: Unit Measurement
nl_NL: Eenheidsmeting:

en: Unit Members
nl_NL: Unit leden

en: Unit Name
nl_NL: Eenheidsnaam:

en: Unit Size
nl_NL: Eenheidsgrootte

en: Unit is already Occupied.
nl_NL: Eenheid is al bezet.

en: Unit name
nl_NL: Eenheidsnaam:

en: United Arab Emirates dirham
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten dirham

en: Unoccupied
nl_NL: onbezet

en: Unpaid
nl_NL: onbetaald

en: Update FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen bijwerken

en: Update Photo Gallery
nl_NL: Fotogalerij bijwerken

en: Update Rules
nl_NL: Regels bijwerken

en: Upload Document
nl_NL: Document uploaden

en: Upload Profile
nl_NL: Profiel uploaden

en: Upload image
nl_NL: Afbeelding uploaden

en: Use Paymaster Payment Gateways
nl_NL: Paymaster-betalingsgateways gebruiken

en: User Management
nl_NL: Gebruikersbeheer

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User Role
nl_NL: Gebruikersrol

en: Username
nl_NL: gebruikersnaam

en: Username Or Emailid Already Exist.
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mailadres bestaat al.

en: Username too short. At least 4 characters is required
nl_NL: Gebruikersnaam te kort. Er zijn minimaal 4 tekens vereist

en: VISIT DATE:
nl_NL: BEZOEK DATUM:

en: VISIT TIME:
nl_NL: BEZOEKTIJD:

en: Valid Date:
nl_NL: Geldige datum:

en: Vehicle Model
nl_NL: Voertuigmodel

en: Vehicle Number
nl_NL: Voertuignummer

en: Vehicle Type
nl_NL: Voertuigtype:

en: Vendor Name
nl_NL: Naam van de leverancier

en: View
nl_NL: Visie

en: View Accountant
nl_NL: Bekijk Accountant

en: View Details
nl_NL: Details bekijken

en: View Document
nl_NL: Document bekijken

en: View Event
nl_NL: Evenement bekijken

en: View FAQ
nl_NL: Bekijk veelgestelde vragen

en: View Gallery
nl_NL: Galerij bekijken

en: View Gatekeeper
nl_NL: Poortwachter bekijken

en: View Invoice
nl_NL: Bekijk factuur

en: View Member
nl_NL: Bekijk lid

en: View Notice
nl_NL: Kennisgeving bekijken

en: View Occupied History
nl_NL: Bekijk bezette geschiedenis

en: View Photo Gallery
nl_NL: Bekijk fotogalerij

en: View Rules
nl_NL: Regels bekijken

en: View Staff Member
nl_NL: Bekijk Medewerker

en: Visit Date
nl_NL: Bezoekdatum

en: Visit Reason
nl_NL: Bezoek Reden

en: Visit Time
nl_NL: Bezoektijd

en: Visitor Field
nl_NL: Bezoekersveld

en: Visitor Management
nl_NL: Bezoekersbeheer

en: Visitor Name
nl_NL: Naam bezoeker

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
nl_NL: Naam bezoeker-ID-nummer-voertuignummer

en: Visitor Request
nl_NL: Bezoeker Verzoek

en: Visitor Request Approved Successfully
nl_NL: Bezoekersverzoek succesvol goedgekeurd

en: Visitor Request Deleted Successfully.
nl_NL: Bezoekersverzoek succesvol verwijderd.

en: Visitor Request Details
nl_NL: Details van bezoekersverzoek

en: Visitor Request Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon voor bezoekersverzoek

en: Visitor Request Information
nl_NL: Bezoeker verzoek informatie

en: Visitor Request Template
nl_NL: Sjabloon voor bezoekersverzoek

en: Visitor Request inserted successfully
nl_NL: Bezoekersverzoek succesvol ingevoegd

en: Visitor Request updated successfully.
nl_NL: Bezoekersverzoek succesvol geüpdatet.

en: Visitor request Approved successfully
nl_NL: Bezoekersverzoek Goedgekeurd

en: Visitors Management
nl_NL: Bezoekersbeheer

en: Welcom Admin
nl_NL: Welkom Admin

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You can use following variables in the email template:
nl_NL: U kunt de volgende variabelen gebruiken in de e-mailsjabloon:

en: You do not have permission to perform this operation.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze bewerking uit te voeren.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
nl_NL: Je registratie is compleet. U krijgt toegang tot het systeem met uw e-mailadres en wachtwoord.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
nl_NL: Je registratie is compleet. Uw account wordt actief nadat de beheerder het goedkeurt.

en: Zip Code
nl_NL: Postcode

en: administrator
nl_NL: beheerder

en: category Name
nl_NL: categorie naam

en: charge Per
nl_NL: opladen per

en: committee member
nl_NL: Commissie lid

en: email
nl_NL: e-mailen

en: gatekeeper
nl_NL: poortwachter

en: inventory category
nl_NL: Categorie voorraadeenheid

en: management
nl_NL: beheer

en: member
nl_NL: lid

en: owner family
nl_NL: eigenaar familie

en: save
nl_NL: opslaan

en: square meter
nl_NL: vierkante meter

en: staffmember
nl_NL: personeelslid

en: tenant
nl_NL: huurder

en: we are going to skip
nl_NL: we gaan overslaan

en: | Bill To
nl_NL: Rekening naar

en: | Bill To.
nl_NL: | Rekening naar.
