Apartment Management System - en to ca translation catalogue (1151 entries)

en:  (Allotted)
ca:  (assignat)

en:  Unit
ca:  Unitat

en:  Unit
ca:  Unitat

en: (Occupied)
ca: (Ocupada)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
ca: (filtrat a partir de _MAX_ entrades totals)

en: 12/31/2017
ca: 31/12/2017

en: : activate to sort column ascending
ca: : activa per ordenar la columna de manera ascendent

en: : activate to sort column descending
ca: : activa per ordenar la columna descendent

en: A/C Holder Name
ca: Nom del titular de l'A/C

en: API Key
ca: Clau de l'API

en: APP Icon
ca: Icona de l'aplicació

en: Access Right
ca: Dret d'accés

en: Access Rights
ca: Drets d'accés

en: Account
ca: Compte

en: Account Holder Name
ca: nom del titular del compte

en: Account Information
ca: Informació del compte

en: Account No
ca: Núm de compte

en: Account Number
ca: Número de compte

en: Account Type
ca: Tipus de compte

en: Accountant
ca: Comptable

en: Accountant Access Right
ca: Dret d'accés al comptable

en: Accountant Deleted Successfully.
ca: El comptable s'ha eliminat correctament.

en: Accountant Information
ca: Informació comptable

en: Accountant Inserted Successfully.
ca: Comptable inserit correctament.

en: Accountant Updated Successfully.
ca: Comptable actualitzat correctament.

en: Accountant deleted successfully
ca: El comptable s'ha suprimit correctament

en: Accountant inserted successfully.
ca: El comptable s'ha inserit correctament.

en: Accountant updated successfully.
ca: El comptable s'ha actualitzat correctament.

en: Accounts
ca: Comptes

en: Action
ca: Acció

en: Active
ca: Actiu

en: Active Suggestion
ca: Suggeriment activa

en: Activity For Facility Booking
ca: Activitat per a la reserva d'instal·lacions

en: Activity Name
ca: Nom de l'activitat

en: Add
ca: Afegeix

en: Add Accountant
ca: Afegeix un comptable

en: Add Activity
ca: Afegeix una activitat

en: Add Activity For Facility Booking
ca: Afegeix una activitat per a la reserva d'instal·lacions

en: Add Asset
ca: Afegeix un actiu

en: Add Assets
ca: Afegeix actius

en: Add Assets Category
ca: Afegeix una categoria d'actius

en: Add Assign Slot
ca: Afegeix l'espai assignat

en: Add Booking Facility
ca: Afegeix la funció de reserva

en: Add Building
ca: Afegeix un edifici

en: Add Building Category
ca: Afegeix una categoria d'edifici

en: Add Category
ca: Afegeix una categoria

en: Add Charges
ca: Afegeix càrrecs

en: Add Charges Email Template
ca: Afegeix una plantilla de correu electrònic de càrrecs

en: Add Charges Template
ca: Afegeix una plantilla de càrrecs

en: Add Charges Types
ca: Afegeix tipus de càrrecs

en: Add Complaint
ca: Afegeix una queixa

en: Add Complaint Email Template
ca: Afegeix una plantilla de correu electrònic de reclamació

en: Add Complaint For Admin
ca: Afegeix una reclamació per a l'administrador

en: Add Complaint For Admin Email Template
ca: Afegeix una queixa per a la plantilla de correu electrònic de l'administrador

en: Add Complaint Template
ca: Afegeix una plantilla de reclamació

en: Add Compound
ca: Afegeix un compost

en: Add Designation
ca: Afegeix una designació

en: Add Document
ca: Afegeix un document

en: Add Event
ca: Afegeix un esdeveniment

en: Add Event Email Template
ca: Afegeix una plantilla de correu electrònic d'esdeveniment

en: Add Event Template
ca: Afegeix una plantilla d'esdeveniment

en: Add Expense
ca: Afegeix despesa

en: Add Expense Types
ca: Afegeix tipus de despeses

en: Add Facility
ca: Afegeix una instal·lació

en: Add Gatekeeper
ca: Afegeix Gatekeeper

en: Add Image
ca: Afegeix una imatge

en: Add Income
ca: Afegeix ingressos

en: Add Inventory
ca: Afegeix inventari

en: Add Inventory Unit Category
ca: Afegeix una categoria d'unitat d'inventari

en: Add Invoice
ca: Afegeix factura

en: Add Member
ca: Afegeix un membre

en: Add Message
ca: Afegeix un missatge

en: Add More Entry
ca: Afegeix més entrada

en: Add More Gate
ca: Afegeix més porta

en: Add More Unit
ca: Afegeix més unitat

en: Add New
ca: Afegir nou

en: Add New FAQ
ca: Afegeix noves preguntes freqüents

en: Add New Photo Gallery
ca: Afegeix una nova galeria de fotos

en: Add New Rules
ca: Afegeix noves regles

en: Add Notice
ca: Afegeix un avís

en: Add Notice Email Template
ca: Afegeix una plantilla de correu electrònic d'avís

en: Add Notice Template
ca: Afegeix una plantilla d'avís

en: Add Or Remove
ca: Afegeix o elimina

en: Add Other User In system Template
ca: Afegeix un altre usuari a la plantilla del sistema

en: Add Payment
ca: Afegeix el pagament

en: Add Residential Unit
ca: Afegeix unitat residencial

en: Add Rule
ca: Afegeix una regla

en: Add Service
ca: Afegeix servei

en: Add Slot
ca: Afegeix ranura

en: Add Staff Category
ca: Afegeix una categoria de personal

en: Add Staff Check-In
ca: Afegeix el registre d'entrada del personal

en: Add Staff Checkin
ca: Afegeix el registre de personal

en: Add Staff Member
ca: Afegeix un membre del personal

en: Add Tax
ca: Afegeix impostos

en: Add Types
ca: Afegeix tipus

en: Add Unit Category
ca: Afegeix una categoria d'unitat

en: Add Visitor Request
ca: Afegeix una sol·licitud de visitant

en: Add visit Reason
ca: Afegeix el motiu de la visita

en: Address
ca: adreça

en: Address Information
ca: Informació de l'adreça

en: Administrator
ca: Administrador

en: All
ca: Tots

en: All Accountants
ca: Tots els comptables

en: All Committee Member
ca: Tots els membres del Comitè

en: All FAQ
ca: Totes les PMF

en: All Gatekeeper
ca: Tot el porter

en: All Member
ca: Tots els membres

en: All Members
ca: Tots els membres

en: All Month
ca: Tot el mes

en: All Staff Member
ca: Tot el membre del personal

en: All User
ca: Tots els usuaris

en: All Users
ca: Tots els usuaris

en: Alloted Slots
ca: Slots assignats

en: Allotted
ca: Assignat

en: Allotted Start to End Date
ca: Data d'inici a finalització assignada

en: Allow Member To Multiple Units
ca: Permet als membres diverses unitats

en: Allow booking for multiple days
ca: Permet la reserva durant diversos dies

en: Already booking this facility Between this date.
ca: Ja heu reservat aquesta instal·lació entre aquesta data.

en: Already booking this facility Between this time.
ca: Ja heu reservat aquesta instal·lació entre aquesta hora.

en: Alt . Mobile Number
ca: Alt . Número de mòbil

en: Alt Mobile Number
ca: Alt número de mòbil

en: Amount
ca: Import

en: Amount After Discount
ca: Import després del descompte

en: Amount Charge
ca: Import Càrrec

en: Announcement
ca: Anunci

en: Apartment Address
ca: Adreça de l'apartament

en: Apartment Logo
ca: Logotip de l'apartament

en: Apartment Management
ca: Gestió d'apartaments

en: Apartment Management System
ca: Sistema de gestió d'apartaments

en: Apartment Management System for wordpress plugin is ideal way to manage complete housing society or neighborhood maintenance tasks. It has different user roles like Admin, Resident members, Gatekeeper and Accountant Users.
ca: El sistema de gestió d'apartaments per al connector de wordpress és la manera ideal de gestionar tasques completes de la societat d'habitatges o de manteniment del barri. Té diferents rols d'usuari com administradors, membres residents, porters i usuaris comptables.

en: Apartment Name
ca: Nom de l'apartament

en: Apartment Number
ca: Número de l'apartament

en: Apartment Type
ca: Tipus d'apartament

en: Approve
ca: Aprovar

en: Approved
ca: Aprovat

en: Approved Facility Template
ca: Plantilla d'instal·lació aprovada

en: Approved Notice
ca: Avís aprovat

en: Approved Visitor Request Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de sol·licitud de visitant aprovada

en: Approved Visitor Request Template
ca: Plantilla de sol·licitud de visitant aprovada

en: Apr
ca: abr

en: April
ca: Abril

en: Are you sure want to delete this record?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest registre?

en: Are you sure you want to delete this record?
ca: Esteu segur que voleu suprimir aquest registre?

en: Asset
ca: actiu

en: Asset Category
ca: Categoria d'actiu

en: Asset Cost
ca: Cost de l'actiu

en: Asset Details
ca: Detalls de l'actiu

en: Asset Information
ca: Informació d'actius

en: Asset List
ca: Llista d'actius

en: Asset Name
ca: Nom de l'actiu

en: Asset No
ca: actiu núm

en: Asset Number
ca: Número d'actius

en: Asset inserted successfully
ca: El recurs s'ha inserit correctament

en: Asset updated successfully.
ca: L'actiu s'ha actualitzat correctament.

en: Asset/ Inventory Tracker
ca: Seguiment d'actius/inventaris

en: Assets
ca: Actius

en: Assets & Inventory
ca: Actius i inventari

en: Assets / Inventory Tracker
ca: Seguiment d'actius / inventaris

en: Assets Category
ca: Categoria d'actius

en: Assign Gate
ca: Assigna la porta

en: Assign Parking Slot Template
ca: Assigna una plantilla de plaça d'aparcament

en: Assign Slot
ca: Assignar espai

en: Assign Slot Details
ca: Assigna els detalls de l'espai

en: Assign Slot Email Template
ca: Assigna una plantilla de correu electrònic a l'espai

en: Assign Slot Information
ca: Assigna informació de l'espai

en: Assign Slot Link
ca: Assigna un enllaç a l'espai

en: Assigned Gate
ca: Porta assignada

en: Aug
ca: agost

en: August
ca: Agost

en: Australian Dollar
ca: Dòlar australià

en: Authentication Key
ca: Clau d'autenticació

en: Available
ca: Disponible

en: Back to wp-admin
ca: Torna a wp-admin

en: Badge ID
ca: Identificació de la insígnia

en: Bank Details
ca: Detalls del banc

en: Bank Name
ca: Nom del banc

en: Bank Transfer
ca: Transferència bancària

en: Bill Date
ca: Data de facturació

en: Billing Period
ca: Període de facturació

en: Book For
ca: Llibre per

en: Book For Activity
ca: Llibre per a l'activitat

en: Booked
ca: Reservat

en: Booked User Name
ca: Nom d'usuari reservat

en: Booking Charge
ca: Càrrec de reserva

en: Booking Charges
ca: Despeses de reserva

en: Booking Date
ca: Data de reserva

en: Booking Facilities
ca: Instal·lacions de reserva

en: Booking Facility
ca: Facilitat de reserva

en: Booking Facility Details
ca: Detalls de les instal·lacions de reserva

en: Booking For From Date
ca: Reserva per a des de la data

en: Booking For From Time
ca: Reserva per a des del temps

en: Booking For To Date
ca: Reserva per a la data

en: Booking For To Time
ca: Reserva per a temps

en: Booking Status
ca: Estat de reserva

en: Brazilian Real
ca: Real brasiler

en: Building
ca: Edifici

en: Building Block
ca: Bloc de construcció

en: Building By Unit
ca: Edifici per unitat

en: Building Category
ca: Categoria Edifici

en: Building Information
ca: Informació de l'edifici

en: Building Member
ca: Membre de l'edifici

en: Building Name
ca: Nom de l'edifici

en: Building Units
ca: Unitats de construcció

en: Building Units settings
ca: Configuració de les unitats de construcció

en: Building/Group
ca: Edifici/Grup

en: By Date
ca: Per data

en: By Hour
ca: Per hores

en: COMPOUND:
ca: COMPOSTS:

en: Calendar
ca: Calendari

en: Canadian Dollar
ca: Dòlar canadenc

en: Cancel
ca: Cancel · lar

en: Card
ca: Targeta

en: Care Taker
ca: Cuidador

en: Cash
ca: Efectiu

en: Category
ca: Categoria

en: Category Name
ca: Nom de la categoria

en: Category:
ca: Categoria:

en: Charge Calculate By
ca: Càrrec Calcula per

en: Charge Calculate By
ca: Càrrec Calcula per

en: Charge Deleted successfully.
ca: Càrrec suprimit correctament

en: Charge End Date
ca: Data de finalització del càrrec

en: Charge Per
ca: Càrrec per

en: Charge Period
ca: Període de càrrega

en: Charge Saved successfully.
ca: Càrrec desat correctament

en: Charge Start Date
ca: Data d'inici del càrrec

en: Charge Type
ca: Tipus de càrrega

en: Charge Updated successfully.
ca: Càrrec actualitzat correctament.

en: Charges
ca: Càrrecs

en: Charges Amount
ca: Import dels càrrecs

en: Charges Entry Label
ca: Etiqueta d'entrada de càrrecs

en: Charges Information
ca: Informació sobre càrrecs

en: Charges Name
ca: Nom dels càrrecs

en: Charges Payment
ca: Pagament de càrrecs

en: Charges Types
ca: Tipus de càrrecs

en: Charges type
ca: Tipus de càrrecs

en: Check In Date
ca: Data d'entrada

en: Check In Time
ca: Hora d'entrada

en: Check Out
ca: Fes una ullada

en: Check Out Time
ca: Hora de sortida

en: Check in Time
ca: Hora d'entrada

en: Check-In
ca: Registrar

en: Check-In Date
ca: Data d'entrada

en: Check-In Time
ca: Hora d'entrada

en: Check-Out
ca: Sortida

en: Check-Out Time
ca: Hora de pagament

en: Checked Out successfully
ca: S'ha sortit correctament

en: Checkin
ca: Registrar

en: Checkout
ca: Pagament

en: Cheque
ca: Comproveu

en: Choose Gate
ca: Trieu Porta

en: City
ca: ciutat

en: Close
ca: Tanca

en: Close Complaint
ca: Tanca la queixa

en: Close Maintenance Request
ca: Tanca la sol·licitud de manteniment

en: Close Request
ca: Tanca la sol·licitud

en: Closed
ca: Tancat

en: Comment
ca: Comenta

en: Commercial
ca: Comercial

en: Commercial Unit
ca: Unitat Comercial

en: Commitee Member
ca: Membre del Comitè

en: Committee Member
ca: Membre del Comitè

en: Committee Members
ca: Membres del Comitè

en: Complaint
ca: Queixa

en: Complaint By
ca: Queixa per

en: Complaint Deleted Successfully.
ca: La reclamació s'ha eliminat correctament.

en: Complaint Description
ca: Descripció de la queixa

en: Complaint Details
ca: Detalls de la queixa

en: Complaint From
ca: Queixa de

en: Complaint Information
ca: Informació de la queixa

en: Complaint Link
ca: Enllaç de queixa

en: Complaint Nature
ca: Naturalesa de la queixa

en: Complaint Status
ca: Estat de la queixa

en: Complaint Title
ca: Títol de la queixa

en: Complaint Updated Successfully.
ca: Queixa actualitzada correctament.

en: Complaint deleted successfully
ca: La reclamació s'ha eliminat correctament

en: Complaint inserted successfully
ca: La queixa s'ha inserit correctament

en: Complaint inserted successfully.
ca: La queixa s'ha inserit correctament.

en: Complaint updated successfully.
ca: La reclamació s'ha actualitzat correctament.

en: Complaints
ca: Queixes

en: Compose
ca: Composar

en: Compound
ca: Compost

en: Compound Details
ca: Detalls composts

en: Compound Units
ca: Unitats compostes

en: Confirm Password
ca: Confirma la contrassenya

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Copyright ©2023 Mojoomla. All rights reserved.
ca: Copyright ©2023 Mojoomla. Tots els drets reservats.

en: Corporate ID
ca: Identificació corporativa

en: Count
ca: Compte

en: Country
ca: País

en: Country Code
ca: Codi del país

en: Created By
ca: Creat per

en: Created By:
ca: Creat per:

en: Created Date
ca: Data de creació

en: Current Password
ca: Contrasenya actual

en: Current Password & New Password should not match.
ca: La contrasenya actual i la contrasenya nova no haurien de coincidir.

en: Czech Koruna
ca: Corona txeca

en: Danish Krone
ca: Corona danesa

en: Dashboard
ca: panell

en: Dashboard Card setting For Accountant
ca: Configuració de la targeta del tauler per a comptable

en: Dashboard Card setting For Gatekeeper
ca: Configuració de la targeta del tauler de control per a Gatekeeper

en: Dashboard Card setting For Members
ca: Configuració de la targeta del tauler per als membres

en: Dashboard Card setting For Staff Members
ca: Configuració de la targeta del tauler per als membres del personal

en: Datatable
ca: Taula de dades

en: Datatable Header Settings
ca: Configuració de la capçalera de la taula de dades

en: Date
ca: Data

en: Date :
ca: Data :

en: Date :
ca: Data :

en: Date Format
ca: Format de data

en: Date Type
ca: Tipus de data

en: Date of Birth
ca: Data de naixement

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Day
ca: Dia

en: Deactive Suggestion
ca: Suggeriment desactiva

en: Dec
ca: desembre

en: December
ca: desembre

en: December 12, 2017
ca: 12 de desembre de 2017

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Delete Selected
ca: Suprimeix el seleccionat

en: Description
ca: Descripció

en: Designation
ca: Designació

en: Designation Name
ca: Denominació Nom

en: Discount Amount
ca: Import del descompte

en: Discount Amount :
ca: Import del descompte:

en: Do you really want to delete this record?
ca: Realment voleu suprimir aquest registre?

en: Do you want to add penalty?
ca: Vols afegir penalització?

en: Document Deleted Successfully.
ca: El document s'ha suprimit correctament.

en: Document Information
ca: Informació del document

en: Document Inserted Successfully.
ca: Document inserit correctament.

en: Document Submitted Date
ca: Data de presentació del document

en: Document Title
ca: Títol del document

en: Document Updated Successfully.
ca: Document actualitzat correctament.

en: Document deleted successfully
ca: El document s'ha suprimit correctament

en: Document inserted successfully
ca: El document s'ha inserit correctament

en: Document updated successfully.
ca: El document s'ha actualitzat correctament.

en: Domain
ca: Domini

en: Download
ca: descarregar

en: Due Amount
ca: Import degut

en: Due Amount :
ca: Import pendent:

en: Edit
ca: Edita

en: Edit Accountant
ca: Edita comptable

en: Edit Asset
ca: Edita l'actiu

en: Edit Assets
ca: Edita actius

en: Edit Assign Slot
ca: Edita l'espai assignat

en: Edit Booking Facility
ca: Edita la facilitat de reserva

en: Edit Charges
ca: Edita els càrrecs

en: Edit Complaint
ca: Edita la queixa

en: Edit Document
ca: Edita el document

en: Edit Event
ca: Edita l'esdeveniment

en: Edit Expense
ca: Edita la despesa

en: Edit FAQ
ca: Edita les PMF

en: Edit Facility
ca: Edita la instal·lació

en: Edit Gatekeeper
ca: Edita Gatekeeper

en: Edit Inventory
ca: Edita l'inventari

en: Edit Member
ca: Edita membre

en: Edit Notice
ca: Edita l'avís

en: Edit Photo Gallery
ca: Edita la galeria de fotos

en: Edit Residential Unit
ca: Edita Unitat Residencial

en: Edit Rule
ca: Edita la regla

en: Edit Rules
ca: Edita les regles

en: Edit Service
ca: Servei d'edició

en: Edit Slot
ca: Edita ranura

en: Edit Staff Check-In
ca: Edita el registre d'entrada del personal

en: Edit Staff Checkin
ca: Edita l'entrada del personal

en: Edit Staff Member
ca: Edita el membre del personal

en: Edit Tax
ca: Edita l'impost

en: Edit Visitor Request
ca: Edita la sol·licitud del visitant

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Already in use
ca: L'e-mail ja està en ús

en: Email ID
ca: Identificació de correu electrònic

en: Email Subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic

en: Email Templates
ca: Plantilles de correu electrònic

en: Email Updated successfully
ca: Correu electrònic actualitzat correctament

en: Email id Already Exist.
ca: L'identificador de correu electrònic ja existeix.

en: Email is not valid
ca: El correu electrònic no és vàlid

en: Emailid Already Exist.
ca: El correu electrònic ja existeix.

en: Employee
ca: Empleat

en: Enable
ca: Activa

en: Enable Charges
ca: Activa els càrrecs

en: Enable Mail Notifications
ca: Activa les notificacions de correu

en: Enable Sandbox
ca: Habilita Sandbox

en: End Date
ca: Data de finalització

en: End Time
ca: Fi del temps

en: End Time should be greater than Start Time
ca: L'hora de finalització ha de ser superior a l'hora d'inici

en: End Time*
ca: Fi del temps*

en: Enter New password.
ca: Introduïu una nova contrasenya.

en: Enter correct current password.
ca: Introduïu la contrasenya actual correcta.

en: Enter email subject
ca: Introduïu l'assumpte del correu electrònic

en: Entry
ca: Entrada

en: Envato License key
ca: Clau de llicència d'Envato

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Event Approved successfully.
ca: Esdeveniment aprovat correctament.

en: Event Description
ca: Descripció de l'esdeveniment

en: Event Detail
ca: Detall de l'esdeveniment

en: Event Details
ca: Detalls de l'esdeveniment

en: Event End Date
ca: Data de finalització de l'esdeveniment

en: Event End Time
ca: Hora de finalització de l'esdeveniment

en: Event Information
ca: Informació de l'esdeveniment

en: Event Link
ca: Enllaç d'esdeveniment

en: Event Start Date
ca: Data d'inici de l'esdeveniment

en: Event Start Time
ca: Hora d'inici de l'esdeveniment

en: Event Title
ca: Títol de l'esdeveniment

en: Event deleted successfully
ca: L'esdeveniment s'ha suprimit correctament

en: Event inserted successfully
ca: L'esdeveniment s'ha inserit correctament

en: Event inserted successfully but display After Admin Approved
ca: L'esdeveniment s'ha inserit correctament, però es mostra després de l'aprovació de l'administrador

en: Event inserted successfully.
ca: Membre inserit correctament.

en: Event updated successfully.
ca: L'esdeveniment s'ha actualitzat correctament.

en: Expense
ca: Despesa

en: Expense Deleted successfully.
ca: Despesa suprimida correctament.

en: Expense Entries
ca: Entrades de despeses

en: Expense Information
ca: Informació sobre despeses

en: Expense List
ca: Llista de despeses

en: Expense Report
ca: Informe de despeses

en: Expense Report By Month
ca: Informe de despeses per mes

en: Expense Saved successfully.
ca: Despesa desada correctament

en: Expense Type
ca: Tipus de despesa

en: Expense Types
ca: Tipus de despeses

en: Expense Updated successfully.
ca: Despesa actualitzada correctament.

en: Expense type
ca: Tipus de despesa

en: Export CSV
ca: Exporta CSV

en: FAQ
ca: Preguntes freqüents

en: Facilities
ca: Instal·lacions

en: Facility
ca: Instal·lació

en: Facility Approved Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic aprovada per la instal·lació

en: Facility Booking
ca: Reserva d'instal·lacions

en: Facility Booking Approved Successfully.
ca: Reserva d'instal·lacions aprovada correctament.

en: Facility Booking Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de reserva d'instal·lacions

en: Facility Booking Successfully.
ca: Reserva d'instal·lacions amb èxit.

en: Facility Booking Template For Admin
ca: Plantilla de reserva d'instal·lacions per a l'administrador

en: Facility Booking Template For Member
ca: Plantilla de reserva d'instal·lacions per als membres

en: Facility Booking Updated Successfully.
ca: La reserva d'instal·lacions s'ha actualitzat correctament.

en: Facility Booking Updated successfully
ca: La reserva d'instal·lacions s'ha actualitzat correctament

en: Facility Booking successfully
ca: Reserva d'instal·lacions amb èxit

en: Facility Charge
ca: Càrrec d'instal·lacions

en: Facility Deleted Successfully.
ca: La instal·lació s'ha suprimit correctament.

en: Facility Details
ca: Detalls de les instal·lacions

en: Facility Information
ca: Informació de les instal·lacions

en: Facility Inserted Successfully.
ca: Instal·lació inserida correctament.

en: Facility Link
ca: Enllaç d'instal·lacions

en: Facility Name
ca: Nom de la instal·lació

en: Facility Updated Successfully.
ca: Instal·lació actualitzada correctament.

en: Facility deleted successfully
ca: La instal·lació s'ha suprimit correctament

en: Facility inserted successfully
ca: La instal·lació s'ha inserit correctament

en: Facility updated successfully.
ca: Instal·lació actualitzada correctament.

en: Family Information
ca: Informació familiar

en: Family Member
ca: Membre de la família

en: Family Type
ca: Tipus familiar

en: Feb
ca: Febrer

en: February
ca: febrer

en: Female
ca: Dona

en: Finance payment
ca: Pagament financer

en: Finance/Payment
ca: Finances/Pagament

en: First
ca: Primer

en: First Name
ca: Nom

en: Fix Charge
ca: Càrrega fixa

en: Footer Description
ca: Descripció del peu de pàgina

en: Footer Setting
ca: Configuració del peu de pàgina

en: For entry
ca: Per entrada

en: For exit
ca: Per la sortida

en: Four Wheeler
ca: Quatre rodes

en: From
ca: Des de

en: From (
ca: Des de (

en: From :
ca: Des de:

en: From:
ca: De:

en: Fully Paid
ca: Totalment pagat

en: GATE:
ca: PORTA:

en: GST Number
ca: Número de GST

en: GST Number / Vat Number / Tax number
ca: Número d'IVA/Número d'IVA/Número fiscal

en: Gallery
ca: Galeria

en: Gate
ca: Porta

en: Gate Name
ca: Nom de la porta

en: Gate inserted successfully
ca: La porta s'ha inserit correctament

en: Gate updated successfully.
ca: La porta s'ha actualitzat correctament.

en: Gatekeeper
ca: Porter

en: Gatekeeper Access Right
ca: Dret d'accés del porter

en: Gatekeeper Deleted Successfully.
ca: Gatekeeper esborrat correctament.

en: Gatekeeper Information
ca: Informació del porter

en: Gatekeeper Inserted Successfully.
ca: Gatekeeper inserit correctament.

en: Gatekeeper Updated Successfully.
ca: Gatekeeper actualitzat correctament.

en: Gatekeeper deleted successfully
ca: Gatekeeper s'ha suprimit correctament

en: Gatekeeper inserted successfully.
ca: El porter s'ha inserit correctament.

en: Gatekeeper updated successfully.
ca: Gatekeeper s'ha actualitzat correctament.

en: Gender
ca: Gènere

en: General Setting
ca: Configuració general

en: General Settings
ca: Configuració general

en: Generate Invoice Email Template
ca: Genereu una plantilla de correu electrònic de factura

en: Generate Invoice Template
ca: Generar plantilla de factura

en: Go
ca: Vés

en: Grand Total :
ca: Gran Total:

en: Graph
ca: Gràfic

en: Group
ca: Grup

en: Guatemalan Quetzal
ca: Quetzal de Guatemala

en: Half Yearly
ca: Semestral

en: Header
ca: Capçalera

en: Hong Kong Dollar
ca: Dòlar de Hong Kong

en: Hour
ca: Hores

en: Hungarian Forint
ca: florint hongarès

en: I Half
ca: Jo Mitja

en: ID Number
ca: Número d'identificació

en: IFSC Code
ca: Codi IFSC

en: II Half
ca: II Mitja

en: INVOICE
ca: FACTURA

en: Id Number
ca: Número d'identificació

en: If you want to generate recurring invoices every month until the charge end date. so Please enable checkbox.
ca: Si voleu generar factures recurrents cada mes fins a la data de finalització del càrrec. per tant, activeu la casella de selecció.

en: If your operator supports multiple routes then give one route name. Eg: route=1 for promotional, route=4 for transactional SMS.
ca: Si el vostre operador admet diverses rutes, doneu un nom de ruta. Per exemple: ruta=1 per a promocionals, ruta=4 per a SMS transaccionals.

en: Image
ca: Imatge

en: Image URL
ca: URL de la imatge

en: Import CSV
ca: Importa CSV

en: Import Data
ca: Importa dades

en: Import User CSV Successfully Uploaded.
ca: Importa CSV d'usuari carregat correctament.

en: Inbox
ca: Safata d'entrada

en: Income
ca: Ingressos

en: Income & Expense
ca: Ingressos i despeses

en: Income & Expense Graph
ca: Gràfic d'ingressos i despeses

en: Income & Expense Report
ca: Informe d'ingressos i despeses

en: Income List
ca: Llista d'ingressos

en: Income Report
ca: Informe d'ingressos

en: Income-Expense Report
ca: Informe d'ingressos i despeses

en: Indian Rupee
ca: Rupia índia

en: Indonesian rupiah
ca: rupia indonèsia

en: Inventory
ca: Inventari

en: Inventory Category
ca: Categoria d'inventari

en: Inventory Category Name
ca: Nom de la categoria de l'inventari

en: Inventory Details
ca: Detalls de l'inventari

en: Inventory Information
ca: Informació d'inventari

en: Inventory List
ca: Llista d'inventari

en: Inventory Name
ca: Nom de l'inventari

en: Inventory inserted successfully
ca: L'inventari s'ha inserit correctament

en: Inventory updated successfully.
ca: L'inventari s'ha actualitzat correctament.

en: Invoice
ca: Factura

en: Invoice Deleted successfully.
ca: La factura s'ha suprimit correctament.

en: Invoice Entries
ca: Entrades de factures

en: Invoice No
ca: Factura núm

en: Invoice No.
ca: Factura núm.

en: Invoice Number
ca: Nombre de factura

en: Invoice Option
ca: Opció de facturació

en: Invoice Payment
ca: Pagament de la factura

en: Invoice Payment Receipt
ca: Rebut de pagament de la factura

en: Invoice Prefix
ca: Prefix de factura

en: Invoice Setting
ca: Configuració de la factura

en: Invoice penalty Settings
ca: Configuració de la penalització de la factura

en: Invoices
ca: Factures

en: Israeli New Sheqel
ca: Nou xéquel israelià

en: January
ca: gener

en: Japanese Yen
ca: Ien japonès

en: July
ca: juliol

en: Jun
ca: Juny

en: June
ca: juny

en: Kenyan shilling
ca: Xíling kenyà

en: Last
ca: Darrer

en: Last 12 Months
ca: Últims 12 mesos

en: Last 3 Months
ca: Últims 3 mesos

en: Last 6 Months
ca: Últims 6 mesos

en: Last Month
ca: El mes passat

en: Last Name
ca: Cognom

en: Last Week
ca: La setmana passada

en: Last Year
ca: L'any passat

en: Lease Agreement
ca: Contracte d'arrendament

en: Licence Settings
ca: Configuració de la llicència

en: License Information
ca: Informació de la llicència

en: License Setting
ca: Configuració de la llicència

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Log In
ca: Iniciar Sessió

en: Log Out
ca: Tancar sessió

en: Login Link
ca: Enllaç d'inici de sessió

en: Login Page
ca: Pàgina d'inici de sessió

en: Login Page Link
ca: Enllaç a la pàgina d'inici de sessió

en: Login failed: You have entered an incorrect Username or password, please try again.
ca: Error d'inici de sessió: heu introduït un nom d'usuari o una contrasenya incorrectes, torneu-ho a provar.

en: Logout
ca: Tancar sessió

en: Mail Templates
ca: Plantilles de correu

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: Maintenance Charges
ca: Càrrecs de manteniment

en: Maintenance Request
ca: Sol·licitud de manteniment

en: Malaysian Ringgit
ca: Ringgit de Malàisia

en: Male
ca: Mascle

en: Manage Gate
ca: Gestionar la porta

en: Manage Gates
ca: Gestionar les portes

en: Manage Gates Information
ca: Gestioneu la informació de les portes

en: Management Access Right
ca: Dret d'accés a la gestió

en: Mar
ca: desfigurar

en: March
ca: març

en: Max. 160 Character
ca: Màx. 160 caràcters

en: May
ca: maig

en: Measurement
ca: Mesurament

en: Measurement Charge
ca: Càrrec de mesura

en: Member
ca: Membre

en: Member Access Right
ca: Dret d'accés dels membres

en: Member Active Successfully
ca: Membre actiu amb èxit

en: Member Approval
ca: Aprovació dels membres

en: Member Approval Setting
ca: Configuració d'aprovació dels membres

en: Member Approved by Admin Template
ca: Membre aprovat per la plantilla d'administrador

en: Member Become committee Template
ca: Membre Converteix-te en plantilla de comitè

en: Member Become from committee member
ca: Membre Passar de membre del comitè

en: Member By Building
ca: Membre per edifici

en: Member By Building Report
ca: Informe de membres per edifici

en: Member Category
ca: Categoria de membres

en: Member Category Name
ca: Nom de la categoria de membres

en: Member Deleted Successfully.
ca: Membre suprimit correctament.

en: Member Details
ca: Detall del membre

en: Member History
ca: Historial dels membres

en: Member ID Proof-1
ca: Prova d'identificació del membre-1

en: Member Image
ca: Imatge del membre

en: Member Information
ca: Informació dels membres

en: Member Inserted Successfully.
ca: Membre inserit correctament.

en: Member Name
ca: Nom de membre

en: Member Registration
ca: Registre de membres

en: Member Removed from committee member
ca: Membre Eliminat de membre de la comissió

en: Member Type
ca: Tipus de membre

en: Member Updated Successfully.
ca: Membre actualitzat correctament.

en: Member in Building
ca: Membre a l'Edifici

en: Member inserted successfully
ca: Membre inserit correctament

en: Member updated successfully.
ca: Membre actualitzat correctament.

en: Members
ca: Membres

en: Members By Building
ca: Membres per edifici

en: Menu
ca: Menú

en: Message
ca: Missatge

en: Message Comment
ca: Comentari del missatge

en: Message Content
ca: Contingut del missatge

en: Message Details
ca: Detalls del missatge

en: Message For
ca: Missatge per a

en: Message Link
ca: Enllaç del missatge

en: Message Received Template
ca: Plantilla de missatge rebut

en: Message Sent Successfully!
ca: Missatge enviat correctament!

en: Message To
ca: Missatge a

en: Message deleted successfully
ca: El missatge s'ha suprimit correctament

en: Message sent successfully
ca: Missatge enviat correctament

en: Messages
ca: Missatges

en: Mexican Peso
ca: Peso mexicà

en: Middle Name
ca: Segon nom

en: Mobile No.
ca: Mòbil núm.

en: Mobile Number
ca: Número de mòbil

en: Month
ca: Mes

en: Monthly
ca: Mensual

en: Must be enter percentage value like 5
ca: S'ha d'introduir un valor percentual com 5

en: My Profile
ca: El meu perfil

en: Name
ca: Nom

en: Name & Email ID
ca: Nom i ID de correu electrònic

en: Name Of Admin
ca: Nom de l'administrador

en: Name Of Apartment
ca: Nom de l'apartament

en: Name Of Receiver
ca: Nom del receptor

en: Name Of Sender
ca: Nom del remitent

en: Name of Member
ca: Nom del membre

en: Nature
ca: Naturalesa

en: Nature:
ca: Naturalesa:

en: Net Profit
ca: Benefici net

en: New Password
ca: nova contrasenya

en: New Zealand Dollar
ca: Dòlar de Nova Zelanda

en: New password and Confirm password does not match.
ca: La contrasenya nova i Confirmar la contrasenya no coincideixen.

en: Next
ca: Pròxim

en: Nigerian Naira
ca: Naira nigeriana

en: No Any Gates.
ca: Sense cap porta.

en: No Document
ca: Cap document

en: No FAQ found
ca: No s'han trobat preguntes freqüents

en: No FAQ found in Trash
ca: No s'han trobat preguntes freqüents a la paperera

en: No Photo Gallery found
ca: No s'ha trobat cap galeria de fotos

en: No Photo Gallery found in Trash
ca: No s'ha trobat cap galeria de fotos a la paperera

en: No Records Found !
ca: No s'han trobat registres!

en: No Title
ca: Sense títol

en: No data available in table
ca: No hi ha dades disponibles a la taula

en: No matching records found
ca: No s'han trobat registres coincidents

en: No rules found
ca: No s'han trobat regles

en: No rules found in Trash
ca: No s'han trobat regles a la paperera

en: No. of Amount
ca: Nº d'import

en: Norwegian Krone
ca: Corona noruega

en: Not Approved
ca: No aprovat

en: NotApproved Notice
ca: Avís no aprovat

en: Notice
ca: Avís

en: Notice & Event Approved by admin
ca: Avís i esdeveniment aprovat per l'administrador

en: Notice And Event
ca: Avís i esdeveniment

en: Notice Approved successfully
ca: Avís aprovat correctament

en: Notice Category
ca: Categoria d'avís

en: Notice Content
ca: Contingut d'avís

en: Notice Details
ca: Detalls de l'avís

en: Notice End Date
ca: Data de finalització de l'avís

en: Notice Information
ca: Informació d'avís

en: Notice Link
ca: Enllaç d'avís

en: Notice Start Date
ca: Data d'inici de l'avís

en: Notice Title
ca: Títol de l'avís

en: Notice Title:
ca: Títol de l'avís:

en: Notice Type
ca: Tipus d'avís

en: Notice Type:
ca: Tipus d'avís:

en: Notice Valid Date
ca: Data de validesa de l'avís

en: Notice deleted successfully
ca: L'avís s'ha suprimit correctament

en: Notice inserted successfully
ca: L'avís s'ha inserit correctament

en: Notice inserted successfully but display After Admin Approved
ca: L'avís s'ha inserit correctament, però es mostra després de l'aprovació de l'administrador

en: Notice inserted successfully.
ca: L'avís s'ha inserit correctament.

en: Notice updated successfully.
ca: L'avís s'ha actualitzat correctament.

en: Notices
ca: Avisos

en: Notification
ca: Notificació

en: Nov
ca: nov

en: November
ca: de novembre

en: Number Of Member
ca: Nombre de membres

en: Number Of Members By Building
ca: Nombre de membres per edifici

en: Number Of Unit
ca: Nombre d'unitats

en: Occupied
ca: Ocupada

en: Occupied By
ca: Ocupat per

en: Occupied Date
ca: Data ocupada

en: Occupied From Date
ca: Ocupat des de la data

en: Occupied History
ca: Història Ocupada

en: Occupied Information
ca: Informació Ocupada

en: Occupied To Date
ca: Ocupat fins avui

en: Occupied Units
ca: Unitats ocupades

en: October
ca: Octubre

en: Office
ca: Oficina

en: Official Phone Number
ca: Telèfon oficial

en: On Hold
ca: En espera

en: On Hold Complaint
ca: Denuncia en espera

en: On Hold Maintenance Request
ca: Sol·licitud de manteniment en espera

en: On Hold Request
ca: Petició en espera

en: On Hold Suggestion
ca: Suggeriment en espera

en: One Member
ca: Un membre

en: One Time
ca: Una vegada

en: Only CSV file are allow.
ca: Només es permeten fitxers CSV.

en: Only jpg,jpeg,png File allowed
ca: Només es permet el fitxer jpg,jpeg,png

en: Open
ca: Obert

en: Open Complaint
ca: Queixa oberta

en: Open Maintenance Request
ca: Obre la sol·licitud de manteniment

en: Open Request
ca: Sol·licitud oberta

en: Open Suggestion
ca: Suggeriment obert

en: Other
ca: Altres

en: Other Document
ca: Un altre document

en: Other Information
ca: Altra informació

en: Other Logo(Invoice, Mail)
ca: Un altre logotip (factura, correu)

en: Owner
ca: Propietari

en: Owner Family
ca: Família Propietaria

en: Owner's Information
ca: Informació del propietari

en: Paid
ca: Pagat

en: Paid Amount
ca: Import pagat

en: Paid Amount :
ca: Import pagat:

en: Paid Invoice Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de factura de pagament

en: Paid Invoice Template
ca: Plantilla de factura de pagament

en: Parent Item:
ca: Element pare:

en: Parking Management
ca: Gestió d'aparcaments

en: Parking Manager
ca: Gestor d'aparcament

en: Parking Slots
ca: Places d'aparcament

en: Partially Paid
ca: Parcialment pagat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Payment By
ca: Pagament per

en: Payment Date
ca: Data de pagament

en: Payment History
ca: Historial de pagaments

en: Payment Link
ca: Enllaç de pagament

en: Payment Method
ca: Mètode de pagament

en: Payment Report
ca: Informe de pagament

en: Payment Status
ca: Estat de pagament

en: Payment Successfully.
ca: Pagament correctament.

en: Payment Type
ca: Tipus de pagament

en: Payments Status
ca: Estat de pagaments

en: Paypal Email Id
ca: Identificador de correu electrònic de Paypal

en: Paypal Setting
ca: Configuració de Paypal

en: Penalty Charge %
ca: Càrrec de penalització %

en: Penalty Days
ca: Dies de penalització

en: Pending
ca: Pendents

en: Period
ca: Període

en: Philippine Peso
ca: Peso filipí

en: Phone
ca: Telèfon

en: Photo
ca: foto

en: Photo Gallery
ca: Galeria de fotos

en: Please Add Paid Amount.
ca: Si us plau, afegiu l'import pagat.

en: Please Enter the Visitor Name.
ca: Introduïu el nom del visitant.

en: Please Enter the Visitor's Name.
ca: Introduïu el nom del visitant.

en: Please Select Atleast One Image.
ca: Seleccioneu almenys una imatge.

en: Please Select Atleast One Record
ca: Seleccioneu almenys un registre

en: Please Select Gate.
ca: Seleccioneu Porta.

en: Please select at least one record.
ca: Seleccioneu almenys un registre.

en: Please select atleast one users to reply
ca: Seleccioneu almenys un usuari per respondre

en: Polish Zloty
ca: Zloty polonès

[ctx: Post Type General Name]
en: FAQ
ca: Preguntes freqüents

[ctx: Post Type General Name]
en: Photo Gallery
ca: Galeria de fotos

[ctx: Post Type General Name]
en: Society Rules
ca: Regles de la societat

[ctx: Post Type Singular Name]
en: FAQ
ca: Preguntes freqüents

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Photo Gallery
ca: Galeria de fotos

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Society Rules
ca: Regles de la societat

en: Pound Sterling
ca: Lliura esterlina

en: Previous
ca: Anterior

en: Print
ca: Imprimir

en: Print Detail
ca: Detall d'impressió

en: Print Details
ca: Detalls d'impressió

en: Print Payment Receipt
ca: Imprimeix el rebut de pagament

en: Problems with user
ca: Problemes amb l'usuari

en: Processing
ca: Tramitació

en: Processing...
ca: S'està processant...

en: Profile
ca: Perfil

en: Profile Updated Successfully.
ca: Perfil actualitzat correctament.

en: Proposal
ca: Proposta

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Purchase Date
ca: Data de compra

en: Qualification
ca: Qualificació

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Quarter I
ca: Quart I

en: Quarter II
ca: Trimestre II

en: Quarter III
ca: Trimestre III

en: Quarter IV
ca: Quart trimestre

en: Quarterly
ca: Trimestral

en: Qulification
ca: Qualificació

en: REASON FOR VISIT:
ca: MOTIUS DE LA VISITA:

en: Reason For Visit
ca: Motiu de la visita

en: Reason Name
ca: Nom del motiu

en: Receiver
ca: Receptor

en: Record Updated Successfully.
ca: Registre actualitzat correctament.

en: Record deleted successfully
ca: El registre s'ha suprimit correctament

en: Record inserted successfully
ca: El registre s'ha inserit correctament

en: Record updated successfully
ca: Registre actualitzat correctament

en: Record updated successfully.
ca: Registre actualitzat correctament.

en: Records Not Found
ca: Registres no trobats

en: Records not found.
ca: No s'han trobat registres.

en: Registration Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de registre

en: Remember Me
ca: Recorda'm

en: Remove
ca: Eliminar

en: Reply
ca: Respon

en: Reply By :
ca: Resposta per:

en: Reply By :
ca: Resposta per:

en: Reply To :
ca: Respondre a :

en: Reply To :
ca: Respondre a :

en: Report
ca: Informeu

en: Report Complaint
ca: Informar de la queixa

en: Reports
ca: Informes

en: Request
ca: Sol·licitud

en: Request deleted successfully
ca: La sol·licitud s'ha suprimit correctament

en: Required form field is missing
ca: Falta el camp de formulari obligatori

en: Residential
ca: Residencial

en: Residential Unit
ca: Unitat Residencial

en: Residential Unit
ca: Unitat Residencial

en: Residential Unit Deleted Successfully.
ca: La unitat residencial s'ha suprimit correctament

en: Residential Unit Information
ca: Informació de la unitat residencial

en: Residential Unit Inserted Successfully.
ca: Unitat residencial inserida correctament.

en: Residential Unit Updated Successfully.
ca: Unitat residencial actualitzada correctament.

en: Residential Unit inserted successfully
ca: La unitat residencial s'ha inserit correctament

en: Residential Unit updated successfully.
ca: La unitat residencial s'ha actualitzat correctament.

en: Resolution
ca: Resolució

en: Reson For Visit
ca: Reson per visitar

en: Route
ca: Ruta

en: Rules
ca: Normes

en: SAVE
ca: DESA

en: SMS SETTING INFORMATION
ca: INFORMACIÓ DE CONFIGURACIÓ D'SMS

en: SMS Setting
ca: Configuració d'SMS

en: SMS Setting Information
ca: Informació de configuració d'SMS

en: SMS Settings Updated Successfully.
ca: Configuració d'SMS actualitzada correctament.

en: SMS Text
ca: Text SMS

en: Save
ca: Desa

en: Save Charges
ca: Estalviar càrrecs

en: Save Charges & Create Invoice
ca: Guarda els càrrecs i crea una factura

en: Save Charges & Update Invoice
ca: Desa els càrrecs i actualitza la factura

en: Save Complaint
ca: Guarda la queixa

en: Save Facility
ca: Instal·lació d'estalvi

en: Save Service
ca: Servei d'estalvi

en: Save Tax
ca: Estalviar impostos

en: Schedule Complaint
ca: Programa la queixa

en: Schedule Maintenance Request
ca: Programar la sol·licitud de manteniment

en: Schedule Request
ca: Sol·licitud d'agenda

en: Schedule Suggestion
ca: Suggeriment de programació

en: Scheduled
ca: Programat

en: Search
ca: Cerca

en: Search FAQ
ca: Preguntes freqüents de cerca

en: Search Photo Gallery
ca: Cerca galeria de fotos

en: Search Rules
ca: Regles de cerca

en: Search for Users...
ca: Cerca usuaris...

en: Search...
ca: Cerca...

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Select A Facility To Book
ca: Seleccioneu una instal·lació per reservar

en: Select Activity
ca: Seleccioneu Activitat

en: Select All
ca: Seleccionar tot

en: Select Apartment Type
ca: Seleccioneu el tipus d'apartament

en: Select Asset Category
ca: Seleccioneu la categoria d'actiu

en: Select Building
ca: Seleccioneu Edifici

en: Select CSV File
ca: Seleccioneu Fitxer CSV

en: Select Category
ca: Seleccioneu la categoria

en: Select Compound
ca: Seleccioneu compost

en: Select Country
ca: Selecciona país

en: Select Currency
ca: Seleccioneu Moneda

en: Select Date Format
ca: Seleccioneu Format de data

en: Select Designation
ca: Seleccioneu Designació

en: Select Expense Type
ca: Seleccioneu el tipus de despesa

en: Select Facility
ca: Seleccioneu Instal·lació

en: Select Facility Category
ca: Seleccioneu la categoria d'instal·lacions

en: Select Facility To Book
ca: Seleccioneu la instal·lació per reservar

en: Select Family Type
ca: Seleccioneu el tipus de família

en: Select Image
ca: Seleccioneu Imatge

en: Select Inventory Category
ca: Seleccioneu la categoria d'inventari

en: Select Invoice Option
ca: Seleccioneu Opció de factura

en: Select Login Page
ca: Seleccioneu Pàgina d'inici de sessió

en: Select Member
ca: Seleccioneu Membre

en: Select Member Type
ca: Seleccioneu el tipus de membre

en: Select Message Service
ca: Seleccioneu Servei de missatges

en: Select Occupied By
ca: Seleccioneu Ocupat per

en: Select Profile
ca: Seleccioneu Fitxer CSV

en: Select Profile Picture
ca: Seleccioneu Imatge de perfil

en: Select Reason
ca: Seleccioneu Raó

en: Select Slot
ca: Seleccioneu Ranura

en: Select Staff Category
ca: Seleccioneu la categoria de personal

en: Select Staff Member
ca: Seleccioneu Membre del personal

en: Select Tax
ca: Seleccioneu Impostos

en: Select Unit
ca: Seleccioneu Unitat

en: Select Unit Category
ca: Seleccioneu la categoria d'unitat

en: Select Unit Name
ca: Seleccioneu Nom de la unitat

en: Select all
ca: Seleccionar tot

en: Select user to reply
ca: Seleccioneu l'usuari per respondre

en: Select users to reply
ca: Seleccioneu usuaris per respondre

en: Send
ca: Enviar

en: Send Mail To Accountant
ca: Envia un correu al comptable

en: Send Mail To Gatekeeper
ca: Envia correu a Gatekeeper

en: Send Mail To Member
ca: Envia un correu al membre

en: Send Mail To Staff Member
ca: Enviar correu a un membre del personal

en: Send Message
ca: Enviar missatge

en: Send SMS
ca: Envia SMS

en: Sender
ca: Remitent

en: Sender Name
ca: Nom del remitent

en: Sent
ca: Enviat

en: Sep
ca: Set

en: September
ca: setembre

en: Service
ca: Servei

en: Service Details
ca: Detalls del servei

en: Service Information
ca: Informació del servei

en: Service Name
ca: Nom del servei

en: Service Provider
ca: Proveïdor de servei

en: Service Provider Name
ca: Nom del proveïdor de serveis

en: Service deleted successfully
ca: El servei s'ha suprimit correctament

en: Service inserted successfully
ca: Servei inserit correctament

en: Service updated successfully.
ca: Servei actualitzat correctament.

en: Services
ca: Serveis

en: Services & Facility
ca: Servei i instal·lacions

en: Setup Wizard
ca: Ajudant de configuració

en: Show
ca: Espectacle

en: Show on calendar
ca: Mostra al calendari

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
ca: Es mostren 0 a 0 de 0 entrades

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
ca: Es mostren de _START_ a _END_ de _TOTAL_ entrades

en: Singapore Dollar
ca: Dòlar de Singapur

en: Skills
ca: Habilitats

en: Slot
ca: Ranura

en: Slot Assign inserted successfully
ca: L'assignació d'espai s'ha inserit correctament

en: Slot Assign updated successfully.
ca: Slot Assign s'ha actualitzat correctament.

en: Slot Details
ca: Detalls de la ranura

en: Slot For
ca: Ranura per

en: Slot Information
ca: Informació de la ranura

en: Slot Name
ca: Nom de la ranura

en: Slot Type
ca: Tipus de ranura

en: Slot deleted successfully
ca: L'espai s'ha suprimit correctament

en: Slot inserted successfully
ca: La ranura s'ha inserit correctament

en: Slot updated successfully.
ca: L'espai s'ha actualitzat correctament.

en: Slots
ca: Ranures

en: Society Rules
ca: Regles de la societat

en: Society Rules List
ca: Llista de normes de la societat

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG & GIF files are allowed!.
ca: Ho sentim, només es permeten fitxers JPG, JPEG, PNG i GIF.

en: Sorry, only JPG, JPEG, PNG And GIF files are allowed.
ca: Ho sentim, només es permeten fitxers JPG, JPEG, PNG i GIF.

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed
ca: Ho sentim, només es permeten fitxers JPG, pdf, docs., JPEG, PNG i GIF

en: Sorry, only JPG, pdf, docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
ca: Ho sentim, només es permeten fitxers JPG, pdf, docs., JPEG, PNG i GIF.

en: Sorry, only JPG, pdf,docs., JPEG, PNG And GIF files are allowed.
ca: Ho sentim, només es permeten fitxers JPG, pdf, docs., JPEG, PNG i GIF.

en: Sorry, that username already exists!
ca: Ho sentim, aquest nom d'usuari ja existeix!

en: Sorry, the username you entered is not valid
ca: Ho sentim, el nom d'usuari que has introduït no és vàlid

en: Source
ca: Font

en: South African Rand
ca: Rand sud-africà

en: Square Feet
ca: Peus quadrats

en: Square Meter
ca: Metre quadrat

en: Square Yards
ca: Patis quadrats

en: Staff
ca: Personal

en: Staff Category
ca: Categoria de personal

en: Staff Category Name
ca: Nom de la categoria del personal

en: Staff Check-In
ca: Registre del personal

en: Staff Check-In Information
ca: Informació d'entrada del personal

en: Staff Checkin
ca: Entrada del personal

en: Staff Checkin Details
ca: Detalls de registre del personal

en: Staff Management
ca: Gestió de personal

en: Staff Member
ca: Membre del personal

en: Staff Member Access Right
ca: Dret d'accés dels membres del personal

en: Staff Member Deleted Successfully.
ca: Membre del personal suprimit correctament.

en: Staff Member Information
ca: Informació del personal

en: Staff Member Inserted Successfully.
ca: Membre del personal inserit correctament.

en: Staff Member Name
ca: Nom del membre del personal

en: Staff Member Updated Successfully.
ca: Membre del personal actualitzat correctament.

en: Staff Member deleted successfully
ca: El membre del personal s'ha suprimit correctament

en: Staff Member inserted successfully.
ca: Membre del personal inserit correctament.

en: Staff Member updated successfully.
ca: Membre del personal actualitzat correctament.

en: Staff Members
ca: Membres del personal

en: Staff Request Updated successfully
ca: Sol·licitud de personal actualitzada correctament

en: Staff Request deleted successfully
ca: La sol·licitud de personal s'ha suprimit correctament

en: Staff Request inserted successfully
ca: La sol·licitud de personal s'ha inserit correctament

en: Staff member
ca: Membre del personal

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Start Date To End Date
ca: Data d'inici a fi

en: Start Time
ca: L'hora d'inici

en: Start Time To End Time
ca: Temps d'inici a fi

en: Start Time*
ca: L'hora d'inici*

en: Starting Year
ca: Any d'inici

en: State
ca: Estat

en: Status
ca: Estat

en: Status :
ca: Estat :

en: Status :
ca: Estat :

en: Status:
ca: Estat:

en: Stripe
ca: ratlla

en: Sub Total :
ca: Subtotal:

en: Subject
ca: Assignatura

en: Submit
ca: Presentar

en: Submitted Date
ca: Data de presentació

en: Subtotal :
ca: Subtotal:

en: Suggestion
ca: Suggeriment

en: Support Staff
ca: Personal de suport

en: Swedish Krona
ca: Corona sueca

en: Swift Code
ca: Codi Swift

en: Swiss Franc
ca: Franc suís

en: System Color
ca: Color del sistema

en: System Color Code :
ca: Codi de color del sistema:

en: System Settings
ca: Ajustos del sistema

en: TAX ID
ca: IDENTIFICACIÓ FISCAL

en: Taiwan New Dollar
ca: Nou dòlar de Taiwan

en: Tap on above icon to add your first Record.
ca: Toqueu la icona de dalt per afegir el vostre primer registre.

en: Tax
ca: Impost

en: Tax Amount
ca: Import de l'impost

en: Tax Amount :
ca: Import de l'impost:

en: Tax Information
ca: Informació Fiscal

en: Tax Name
ca: Nom fiscal

en: Tax Title
ca: Títol fiscal

en: Tax deleted successfully
ca: L'impost s'ha eliminat correctament

en: Tax inserted successfully
ca: Impost inserit correctament

en: Tax updated successfully.
ca: L'impost s'ha actualitzat correctament.

en: Tenant
ca: Llogater

en: Tenant Family
ca: Família de llogaters

en: Thai Baht
ca: Baht tailandès

en: There seems to be some problem please try after sometime or contact us on sales@dasinfomeida.com
ca: Sembla que hi ha algun problema, si us plau, proveu-ho després d'un temps o poseu-vos en contacte amb nosaltres a sales@dasinfomeida.com

en: This Month
ca: Aquest mes

en: This Parking Slot Allready Assigned
ca: Aquesta plaça d'aparcament ja està assignada

en: This Parking Slot Already Assigned
ca: Aquesta plaça d'aparcament ja està assignada

en: This Week
ca: Aquesta setmana

en: This Year
ca: Aquest any

en: Three Wheeler
ca: Tres rodes

en: Time
ca: Temps

en: Title
ca: Títol

en: To
ca: A

en: To (
ca: A (

en: To :
ca: A:

en: To:
ca: A:

en: Today
ca: Cos

en: Today's Visitors
ca: Visitants d'avui

en: Today's Visitors Chart
ca: Carta de visitants d'avui

en: Total Amount
ca: Quantitat total

en: Total Amount
ca: Quantitat total

en: Total Charge
ca: Càrrec total

en: Total Cost
ca: Cost total

en: Total Expense
ca: Despesa total

en: Total Income
ca: Ingressos totals

en: Total Paid Amount :
ca: Import total pagat:

en: Turkish Lira
ca: Lira turca

en: Two Wheeler
ca: Dues rodes

en: Type
ca: Tipus

en: Type:
ca: Tipus:

en: Types Name
ca: Tipus Nom

en: U.S. Dollar
ca: Dòlar americà

en: UNIT CATEGORY:
ca: CATEGORIA DE LA UNITAT:

en: UNIT NUMBER:
ca: NÚMERO DE LA UNITAT:

en: Unallocated
ca: No assignat

en: Unalloted Slots
ca: Slots no assignats

en: Unit
ca: Unitat

en: Unit By Building
ca: Unitat Per Edifici

en: Unit Category
ca: Categoria de la unitat

en: Unit Category Member
ca: Membre de la categoria de la unitat

en: Unit Category Name
ca: Nom de la categoria de la unitat

en: Unit Documents
ca: Documents de la unitat

en: Unit Measurement
ca: Unitat de mesura

en: Unit Members
ca: Membres de la unitat

en: Unit Name
ca: Nom de la unitat

en: Unit Size
ca: Mida de la unitat

en: Unit is already Occupied.
ca: La unitat ja està ocupada.

en: Unit name
ca: Nom de la unitat

en: United Arab Emirates dirham
ca: Dirham dels Emirats Àrabs Units

en: Units
ca: Unitats

en: Unoccupied
ca: Desocupat

en: Unoccupied Units
ca: Unitats no ocupades

en: Unpaid
ca: Sense pagar

en: Update FAQ
ca: PMF d'actualització

en: Update Photo Gallery
ca: Actualitza la galeria de fotos

en: Update Rules
ca: Actualitzar les normes

en: Upload App Icon
ca: Icona de càrrega de l'aplicació

en: Upload Document
ca: Carrega el document

en: Upload Profile
ca: Carrega el perfil

en: Upload image
ca: Carrega la imatge

en: Use Paymaster Payment Gateways
ca: Utilitzeu les passarel·les de pagament de Paymaster

en: User Management
ca: Gestió d'usuaris

en: User Name
ca: Nom d'usuari

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Username Or Emailid Already Exist.
ca: El nom d'usuari o el correu electrònic ja existeix.

en: Username too short. At least 4 characters is required
ca: Nom d'usuari massa curt. Es requereixen almenys 4 caràcters

en: Users
ca: Usuaris

en: VISIT DATE:
ca: DATA DE VISITA:

en: VISIT TIME:
ca: HORA DE VISITA:

en: Valid Date:
ca: Data vàlida:

en: Vehicle Model
ca: Model de vehicle

en: Vehicle Number
ca: Número de vehicle

en: Vehicle Type
ca: Tipus de vehicle

en: Vendor Name
ca: Nom del venedor

en: View
ca: Veure

en: View Accountant
ca: Veure Comptable

en: View Details
ca: Veure detalls

en: View Document
ca: Visualitza el document

en: View Event
ca: Veure l'esdeveniment

en: View FAQ
ca: Veure PMF

en: View Gallery
ca: Veure Galeria

en: View Gatekeeper
ca: Veure Gatekeeper

en: View Invoice
ca: Veure factura

en: View Member
ca: Veure Membre

en: View Notice
ca: Veure l'avís

en: View Occupied History
ca: Visualitza l'historial d'ocupació

en: View Photo Gallery
ca: Veure galeria de fotos

en: View Rules
ca: Veure regles

en: View Staff Member
ca: Veure membre del personal

en: Visit Date
ca: Data de visita

en: Visit Reason
ca: Visita Raó

en: Visit Time
ca: Visita Hora

en: Visitor Field
ca: Camp de visitants

en: Visitor Management
ca: Gestió de visitants

en: Visitor Name
ca: Nom del visitant

en: Visitor Name-ID Number-Vehicle Number
ca: Nom del visitant-Número d'identificació-Número de vehicle

en: Visitor Request
ca: Sol·licitud de visitants

en: Visitor Request Approved Successfully
ca: Sol·licitud de visitant aprovada correctament

en: Visitor Request Deleted Successfully.
ca: La sol·licitud del visitant s'ha suprimit correctament.

en: Visitor Request Details
ca: Detalls de la sol·licitud del visitant

en: Visitor Request Email Template
ca: Plantilla de correu electrònic de sol·licitud del visitant

en: Visitor Request Information
ca: Informació de sol·licitud de visitants

en: Visitor Request Template
ca: Plantilla de sol·licitud del visitant

en: Visitor Request inserted successfully
ca: La sol·licitud de visitant s'ha inserit correctament

en: Visitor Request updated successfully.
ca: La sol·licitud del visitant s'ha actualitzat correctament.

en: Visitor request Approved successfully
ca: Sol·licitud de visitant aprovada correctament

en: Visitors
ca: Visitants

en: Visitors Management
ca: Gestió de visitants

en: Welcom Admin
ca: Benvingut Administrador

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Year
ca: Curs

en: Yearly
ca: Anualment

en: Yes
ca: Sí

en: You can use following variables in the email template:
ca: Podeu utilitzar les variables següents a la plantilla de correu electrònic:

en: You do not have permission to perform this operation.
ca: No teniu permís per realitzar aquesta operació.

en: Your registration is complete. You can access system using your Email ID and password.
ca: El vostre registre s'ha completat. Podeu accedir al sistema mitjançant el vostre ID de correu electrònic i contrasenya.

en: Your registration is complete. Your account will active after admin will approve.
ca: El vostre registre s'ha completat. El vostre compte s'activarà després que l'administrador l'aprovi.

en: Zip Code
ca: Codi ZIP

en: accountant
ca: comptable

en: administrator
ca: administrador

en: category Name
ca: Nom de la categoria

en: charge Per
ca: càrrec Per

en: committee member
ca: membre del comitè

en: email
ca: correu electrònic

en: gatekeeper
ca: porter

en: inventory category
ca: Categoria Unitat d'Inventari

en: management
ca: gestió

en: member
ca: membre

en: owner family
ca: família propietària

en: save
ca: guardar

en: square meter
ca: metre quadrat

en: staffmember
ca: membre del personal

en: tenant
ca: Llogater

en: we are going to skip
ca: anem a saltar

en: | Bill To
ca: Factura a

en: | Bill To.
ca: | Factura a.
